Blog - rujan 2012
petak, rujan 28, 2012

Seniori:

Pobjedili 3-2 goste iz Razbojišta NK Vuka.Vjerojatno je većina očekivala laganu utakmicu ali kako rezultat kazuje bila je to tvrda utakmica sa čak dva crvena kartona gostiju kojima sportsko ponašanje tokom igre nije jača strana.Ali bitna su tri boda.Golove su postigli 2 Hrvoje Grahovac te Ante Knežević.U nedjelju(07.10) u 16.00h je gostovanje u Lađanskoj i derbi prvenstva gdje će vjerojatno pasti odluka o jesenskom prvaku Lige.Ovim putem pozivamo sve navijače,simpatizere,mještane i one koji vole Nizu da nas dođu podržati u nedjelju u Lađansku.

Juniori:

Izgubili u Jelisavcu od juniora NK Vihor 6-1. Dobro započeli utakmicu te poveli nakon nabacivanja Zvonimira Galinca u vodstvo dolazimo golom Kristijana  Brusa.Solidno se držali do pred kraj prvog dijela kad domaći uspijevaju izjednačiti.U drugom dijelu domaći  rješavaju pitanje pobjednika.Našima se može u olakotnu okolnost uzeti to što su došli i igrali sa samo 11 igrača bez 3-4 standarnih ali sa ukupno  15-16 igrača teško će ove sezone napraviti neki značajni rezultat.U dogledno vrijeme trebati će registrirati ili dovesti nekoliko juniora, pojačati konkurenciju i poboljšati rezultat.U subotu (05.10.) u Nizi  u 16.00h gostuju juniori NK Croatia Velimirovac.

Veterani:

Veterani gostovali u Beljevini kod veterana NK Zagorca i pobijedili rezultatom 4-2. Golove postigli Kruno Bogdanić,Kruno Tomac,Miroslav Mijić i Željko Ćosić.Slijedeću utakmicu igraju kod kuće u petak 05.10 u 17.00h sa veteranima NK Željezničar iz Markovca.

nkomladinacniza @ 22:38 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, rujan 21, 2012
Seniori:

Seniori pobjedili u Pribiševcima 4-1 (3-0) i dalje su vodeća ekipa LNS Našice.Odmah na početku utakmice bilo je jasno da domaći neće moći parirati našima ni u jednom segmentu igre.Nakon petnaestak minuta Mile Petranović iz dobro odigrane akcije pokraj golmana šalje loptu u mrežu za 1-0.Nešto kasnije Tomo Kuzminski udarcem sa ruba 16m i lijepim golom povisuje na 2-0 da bi za 3-0 gol postigao Marin Kuzminski udarcem sa 20-tak metara pod prečku.Sredinom drugog dijela nakon jedne Flokijeve povratne lopte Mile Petranović postiže gol za 4-0.Domaći pred kraj utakmice nakon nekoliko naših izmjena postižu počasni gol.Slijedeću utakmicu dočekujemo ekipu NK Vuka iz Razbojišta(nedjelja 30.09. u 16.00h) i mislim da pobjeda ne bi smjela biti upitna a onda slijedi derbi ovog dijela prvenstva u Lađanskoj.

Juniori:

Pobijedili danas juniore NK Lile sa 4-2(2-1).Naši su kontrolirali cijelo vrijeme utakmicu i trebao je biti kudikamo bolji rezultat za naše.Gosti su se najveći dio utakmice branili i rijetko dolazili pred naša vrata.Poveli golom Kristijana Brusa,drugi gol zabio Mihael Mihić,treći sa nekih dvadesetak metara pod gredu Matija Garaj a četvrti također udarcem sa dvadesetak metara Zvonimir Galinec.Slijedeća utakmice je u subotu 29.09. u 16.00h u Jelisavcu kod juniora NK Vihor.

Veterani:

Veterani odigrali neriješeno 2-2 u gostima kod veterana NK Dubrave iz Ivanovaca.Poveli 2-0 i imali još nekoliko dobrih prigoda ali bez realizacije da bi pred kraj utakmice u zadnjih 10 minuta domaći uspjeli poravnati.Strijelci za naše Darko Paska-Puma i Kruno Bogdanić.Slijedeća utakmica u Beljevini kod veterana NK Zagorac u petak 28.09. u 17.00h..............ifo

nkomladinacniza @ 22:52 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, rujan 15, 2012

Seniori:

Pobjedili danas u derbiju kola goste iz Brezika sa visokih 5-1.Gosti poveli 1-0 ali se naši uspjevaju konsolidirati pa do poluvremena okreću rezultat na 2-1 a u drugom poluvremenu preuzimaju igru u svoje ruke i postižu još 3 zgoditka.Igrač utakmice Mirko Mika Pleša kojeg je danas bilo na cijelom terenu valjda je pozitivno utjecala veteranska utakmica na njega jučer gdje je bio strijalac 2 gola.Strijelci po 2 gola Marin Kuzminski i Mile Petranović a jedan Hrvoje Grahovac.U nedjelju 23.09. u 16.00h  gostovanje u Pribiševcima kod NK Slavonca.

Juniori:

U sklopu 5 kola Lige mladeži -juniori gostovali kod NK Martina u Zoljanu i odigrali 2-2.Domaći su poveli 2-0 ali naši uspjevaju izjednačiti rezultat i pred kraj stvoriti još nekoliko prigoda te su mogli uzeti i cijeli plijen.Strijelci Kruno Jurišić i Mihael Mihić.Slijedeće kolo dočekuju juniore Lile u subotu 22.09. u 16.00h.

Veterani:

Odigrali prijateljsku utakmicu kod veterana NK Željezničar u Markovcu i odigrali bez pobjednika 3-3.Strijelac za naše Mirko Mika Pleša 2 gola i autogol domaćeg igrača.Slijedeće utakmica u petak 21.09. sa početkom u 17.00h kod veterana NK Dubrave iz Ivanovaca. .............ifo

nkomladinacniza @ 21:03 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
petak, rujan 7, 2012

Seniori:

Odigrali danas u sklopu 3 kola Lige NS Našice neriješeno u Budimcima kod NK Dinamo.Od prvih minuta se vidjelo da će to biti tvrda utakmica na vrlo lošem i neravnom igralištu.Domaći bolji u prvom dijelu kad imaju dvije lijepe šanse.Naši stvaraju u drugom dijelu jednu mrtvu i dvije dobre šanse ali  napadači nisu uspijeli savladati domaćeg vratara.Slijedeće kolo u goste dolazi trećeplasirana  ekipa Brezika (nedjelju 16.09 u 16.30h ) i ta je utakmica derbi kola.Pošto je ekipa Lađanska možemo reći kiksala u Razbojištu i sa ovim bodom smo i dalje vodeća ekipa lige.....ifo

Juniori:

Izgubili danas od vršnjaka NK Zagorac iz Beljevine.Gosti prvi poveli, naši nakon 2 minute preko Kristijana Brusa izjednačili ali gosti do poluvremena postižu još dva gola te četvri pred kraj susreta i zasluženo nose bodove.Naši odigrali utakmicu u nekom grču,posebno sredina pa se i zato nije stvorilo puno prilika za postizanje golova.Još činjenica da ih se skupilo jedva 11 što zasigurno nije  za pohvalu.Slijedeće kolo gostuju u Našicama kod NK Martina  subota 15.09. u 16.30h

Veterani:

Nakon dugo vremena veterani izgubili na domaćem terenu od veterana NK Zagorac iz Beljevine 4-1.Stvorili bezbroj šansi ali bez završnice,gosti od 4 gola 3 su postigli udarcima iz daljine.Slijedi gostovanje 14.09 u 17.00 u Markovcu pa u Ivanovcima 21.09 te u Beljevini  28.09.ifo

nkomladinacniza @ 23:22 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare