Blog - kolovoz 2012
petak, kolovoz 31, 2012
Seniori

Pobijedili goste iz Klokočevaca NK Slavoniju sa 5-0 (1-0) po dva gola postigli Mile Petranović i Božo Reljac te jedan Hrvoje Grahovac

Kolo: 2

Mjesto Domaći Gosti
Bokšić Polet Vuka 4:1
Lađanska Lađanska Slavonac 4:0
Seona Seona Brezik 2:6
Lug Lug Dinamo 1:1
Niza Omladinac (ni) Slavonija 5:0
Seniori 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Omladinac (ni) 2 2 0 0 10 3 6
2 Lađanska 2 2 0 0 7 1 6
3 Dinamo 2 1 1 0 5 1 4
4 Lug 2 1 1 0 3 1 4
5 Brezik 2 1 0 1 7 5 3
6 Polet 2 1 0 1 7 6 3
7 Slavonac 2 1 0 1 4 7 3
8 Vuka 2 0 0 2 4 8 0
9 Slavonija 2 0 0 2 0 7 0
10 Seona 2 0 0 2 2 10 0
 

Juniori:

Doživjeli težak poraz u Đurđenovcu 7-0. U subotu 08.09. u goste dolazi ekipa Zagorca iz Beljevine u 17.00h

Kolo: 3

Mjesto Domaći Gosti
Feričanci FEŠK Motičina 6:1
Stipanovci Mladost (st) Željezničar 1:8
Đurđenovac Đurđenovac Omladinac (ni) 7-0
Beljevina Zagorac Brezik 5:1
Našice Martin Croatia 7:1
Lila Lila Vihor 0:8
 

RBR

Klub

Ut

Pob

Ner

Por

G+

G-

B



1



Đurđenovac



3



3

0



0



18



2



9

2

Vihor

3

3

0

0

17

2

9

3

FEŠK

3

3

0

0

14

3

9

4

Željezničar

3

2

0

1

17

5

6

5

Martin

3

2

0

1

11

6

6

6

Motičina

2

1

0

1

9

6

3

7

Croatia

3

1

0

2

10

15

3

8

Mladost (st)

3

1

0

2

7

12

3

9

Zagorac

3

1

0

2

7

13

3

10

Omladinac(ni)

3

1

0

2

5

13

3

11

Lila

2

0

0

2

0

10

0

12

Brezik

3

0

0

3

2

14

0

13

Omladinac (vu)

2

0

0

2

0

16

0

 

Veterani:

U petak su veterani na uzvratnoj utakmici u Velsu pobijedili veterane Croatie sa 3-1. 2 gola pastigao Kruno Bogdanić te jedan Florijan Floky Kuzminski koji se prometnuo u posljednje vrijeme u glavnog golgetera veterana.Zlobnici će reći da je napokon pronašao svoju kategoriju a oni drugi da poručuje treneru seniora koje ga mjesto interesira u prvoj ekipi......

U petak 07.09. sa početkom u 17.30h u Nizi gostuju veterani iz Đurđenovca.ifo

nkomladinacniza @ 23:33 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, kolovoz 26, 2012
Omladinac(Niza) - Polet(Bokšić) 5:3
Slavonija(Klokočevci) - Lug 0:2
Dinamo(Budimci) - Seona 4:0
Brezik - Lađanska 1:3
Slavonac(Pribiševci) - Vuka(Razbojište) 4:3
LIGA NS Našice - Seniori 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Dinamo 1 1 0 0 4 0 3
2 Omladinac (ni) 1 1 0 0 5 3 3
3 Lađanska 1 1 0 0 3 1 3
4 Lug 1 1 0 0 2 0 3
5 Slavonac 1 1 0 0 4 3 3
6 Vuka 1 0 0 1 3 4 0
7 Polet 1 0 0 1 3 5 0
8 Brezik 1 0 0 1 1 3 0
9 Slavonija 1 0 0 1 0 2 0
10 Seona 1 0 0 1 0 4 0

Seniori pobjedili u 1 kolu LNS Našice ekipu Poleta iz Bokšić sa 5-3(3-1),tri gola postigao Hrvoje Grahovac po jedan Tomo Kuzminski te na početku tekme iz opravdano dosuđenog penala Mile Petranović.Utakmicu obilježilo prvo jaki vjetar tokom svih 90 minuta te pregršt preoštrih startova gostujućih igrača.Utakmica dosta nervozna pogotovo su tome doprinjeli gosti kojima je svako malo netko ili nešta smetalo suci,delegat,vjetar itd.Posebno se tu isticala gostujuća klupa.Sve u svemu nama su bitna 3 boda a ostalo treba zaboraviti,nedostatke na treningu otkloniti te se okrenuti slijedećoj utakmici kada u goste dolazi ekipa Slavonije iz Klokočevca.Utakmica je u nedjelju 02.09. u 17.00h
Juniori izgubili u Fešku 4-1,gol postigao Mihael Mihić uz nerealizirani jedanaesterac Domagoja Bosaka.U srijedu 29.08. u 17.00h igraju kod kuće a dolazi ekipa Mladosti iz Stipanovaca.ifo
Juniori 12/13
Kolo: 1

Mjesto Domaći Gosti
Vukojevci Omladinac (vu) Željezničar 0:8
Feričanci FEŠK Omladinac (ni) 4:1
Stipanovci Mladost (st) Brezik 4:0
Đurđenovac Đurđenovac Croatia 6:1
Beljevina Zagorac Vihor 0:4
Našice Martin Lila 2:0
Kolo: 2

Mjesto Domaći Gosti
Jelisavac Vihor Martin 5:2
Velimirovac Croatia Zagorac 8:2
Brezik Brezik Đurđenovac 1:5
Niza Omladinac (ni) Mladost (st) 4:2
Markovac Našički Željezničar FEŠK 1:4
Donja Motičina Motičina Omladinac (vu) 8:0
Juniori 12/13
Tablica

RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Đurđenovac 2 2 0 0 11 2 6
2 Vihor 2 2 0 0 9 2 6
3 FEŠK 2 2 0 0 8 2 6
4 Motičina 1 1 0 0 8 0 3
5 Željezničar 2 1 0 1 9 4 3
6 Mladost (st) 2 1 0 1 6 4 3
7 Croatia 2 1 0 1 9 8 3
8 Omladinac (ni) 2 1 0 1 5 6 3
9 Martin 2 1 0 1 4 5 3
10 Lila 1 0 0 1 0 2 0
11 Brezik 2 0 0 2 1 9 0
12 Zagorac 2 0 0 2 2 12 0
13 Omladinac (vu) 2 0 0 2 0 16 0

nkomladinacniza @ 19:04 |Komentiraj | Komentari: 0
 

 

JUNIORI proljeće 2017.

Kolo 22

Nza:Omladinac - FEŠK                     25.03.2017.  15:30

Kolo: 12


Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Željezničar   01.04.2017 16:30   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Šipovac   01.04.2017 16:30   :
Gaj / Bokšić    Polet    Vihor   01.04.2017 16:30   :
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Đurđenovac   01.04.2017 16:30   :
NK Martin Martin    Martin    Papuk   01.04.2017 16:30   :

Kolo: 13

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Poganovci   08.04.2017 11:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Polet   09.04.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Mladost (S)   08.04.2017 16:30   :
NK Šipovac / Našice    Šipovac    FEŠK   08.04.2017 13:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Omladinac (N)   08.04.2017 16:30   :

Kolo: 14

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Šipovac   15.04.2017 16:30   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Vihor   15.04.2017 16:30   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Đurđenovac   15.04.2017 16:30   :
Gaj / Bokšić    Polet    Papuk   15.04.2017 16:30   :
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Martin   15.04.2017 16:30   :

Kolo: 15

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Martin Martin    Martin    Polet   22.04.2017 17:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Mladost (S)   22.04.2017 11:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    FEŠK   23.04.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Omladinac (N)   22.04.2017 17:00   :
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Željezničar   22.04.2017 17:00   :

Kolo: 16

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Vihor   29.04.2017 17:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Đurđenovac   29.04.2017 17:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Papuk   29.04.2017 17:00   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Martin   29.04.2017 17:00   :
Gaj / Bokšić    Polet    Poganovci   29.04.2017 17:00   :

Kolo: 17

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Mladost (S)   06.05.2017 17:00   :
NK Martin Martin    Martin    FEŠK   06.05.2017 17:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Omladinac (N)   06.05.2017 11:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Željezničar   07.05.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Šipovac   06.05.2017 17:00   :

Kolo: 18

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Đurđenovac   13.05.2017 14:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Papuk   13.05.2017 17:30   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Martin   13.05.2017 17:30   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Poganovci   13.05.2017 17:30   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Polet   13.05.2017 17:30   :

Kolo: 19

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Gaj / Bokšić    Polet    FEŠK   20.05.2017 17:30   :
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Omladinac (N)   20.05.2017 17:30   :
NK Martin Martin    Martin    Željezničar   20.05.2017 17:30   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Šipovac   20.05.2017 11:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Vihor   21.05.2017 10:00   :

Kolo: 20

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Korea / Jelisavac    Vihor    Papuk   27.05.2017 18:00   :
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Martin   27.05.2017 18:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Poganovci   27.05.2017 18:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Polet   27.05.2017 18:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Mladost (S)   27.05.2017 18:00   :

Kolo: 21

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Omladinac (N)   03.06.2017 18:00   :
Gaj / Bokšić    Polet    Željezničar   03.06.2017 18:00   :
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Šipovac   03.06.2017 18:00   :
NK Martin Martin    Martin    Vihor   03.06.2017 18:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Đurđenovac   03.06.2017 11:00   :

Kolo: 22

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Martin   11.06.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Poganovci   10.06.2017 18:30   :
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Polet   10.06.2017 18:30   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Mladost (S)   10.06.2017 18:30   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    FEŠK   25.03.2017 15:30  
JESEN 2016.

Kolo: 1


Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    FEŠK   20.08.2016 18:00   0 : 0
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Mladost (S)   20.08.2016 14:30   2 : 4
Korea / Jelisavac    Vihor    Polet   20.08.2016 18:00   3 : 4
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Poganovci   21.08.2016 10:00   9 : 0
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Martin   20.08.2016 11:00   15 : 1

Kolo: 2

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Papuk   27.08.2016 17:30   0 : 6
Gaj / Bokšić    Polet    Đurđenovac   27.08.2016 17:30   0 : 9
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Vihor   27.08.2016 17:30   4 : 3
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Šipovac   27.08.2016 17:30   11 : 0
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Željezničar   27.08.2016 17:30   0 : 7

Kolo: 3

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Omladinac (N)   03.09.2016 14:00   2 : 1
Korea / Jelisavac    Vihor    FEŠK   03.09.2016 17:00   0 : 8
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Mladost (S)   25.08.2016 17:30   2 : 3
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Polet   03.09.2016 11:00   10 : 0
NK Šipovac / Našice    Martin    Poganovci   03.09.2016 17:00   3 : 2

Kolo: 4

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Gaj / Bokšić    Polet    Martin   10.09.2016 17:00   1 : 9
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Papuk   10.09.2016 17:00   1 : 4
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Đurđenovac   10.09.2016 17:00   3 : 0
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Vihor   10.09.2016 17:00   2 : 4
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Šipovac   10.09.2016 17:00   4 : 1

Kolo: 5

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Korea / Jelisavac    Vihor    Željezničar   17.09.2016 16:30   0 : 7
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Omladinac (N)   18.09.2016 10:00   11 : 0
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    FEŠK   17.09.2016 11:00   3 : 2
NK Šipovac / Našice    Martin    Mladost (S)   17.09.2016 16:30   1 : 6
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Polet   17.09.2016 16:30   1 : 5

Kolo: 6

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Poganovci   31.08.2016 17:30   4 : 0
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Martin   24.09.2016 16:30   10 : 0
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Papuk   24.09.2016 16:30   1 : 12
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Đurđenovac   24.09.2016 16:30   3 : 1
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Vihor   24.09.2016 13:30   2 : 1

Kolo: 7

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Šipovac   02.10.2016 10:00   6 : 0
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Željezničar   01.10.2016 11:00   0 : 6
NK Šipovac / Našice    Martin    Omladinac (N)   01.10.2016 16:30   4 : 6
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    FEŠK   01.10.2016 16:30   0 : 7
Gaj / Bokšić    Polet    Mladost (S)   01.10.2016 16:30   1 : 5

Kolo: 8

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Polet   08.10.2016 16:00   10 : 0
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Poganovci   08.10.2016 16:00   0 : 2
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Martin   08.10.2016 16:00   5 : 1
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Papuk   08.10.2016 12:30   1 : 7
Korea / Jelisavac    Vihor    Đurđenovac   08.10.2016 16:00   3 : 4

Kolo: 9

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Vihor   15.10.2016 11:00   12 : 0
NK Šipovac / Našice    Martin    Šipovac   15.10.2016 16:00   1 : 4
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Željezničar   15.10.2016 16:00   0 : 5
Gaj / Bokšić    Polet    Omladinac (N)   15.10.2016 16:00   5 : 4
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    FEŠK   15.10.2016 16:00   2 : 9

Kolo: 10

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Mladost (S)   22.10.2016 15:30   1 : 10
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Polet   22.10.2016 15:30   14 : 1
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Poganovci   22.10.2016 12:00   1 : 1
Korea / Jelisavac    Vihor    Martin   22.10.2016 15:30   6 : 4
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Papuk   23.10.2016 10:00   0 : 5

Kolo: 11

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Martin Martin    Martin    Đurđenovac   29.10.2016 15:00   3 : 2
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Vihor   29.10.2016 15:00   1 : 1
Gaj / Bokšić    Polet    Šipovac   29.10.2016 15:00   3 : 3
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Željezničar   29.10.2016 15:00   3 : 4
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Omladinac (N)   01.09.2016 17:30   11 : 0 

 

nkomladinacniza @ 00:26 |Isključeno | Komentari: 0
četvrtak, kolovoz 23, 2012
 

U petak 24. 8. u 17:30 veterani otvaraju sezonu sa veteranima NK Croatia iz Velimirovca u Nizi.

Naši veterani pobijedili goste iz Velsa rezultatom 3-0, 2 gola postigao Floki te jedan Zoki.

Uzvratna utakmica u petak 31.08 sa početkom u 17.30h u Velimirovcu.

nkomladinacniza @ 17:24 |Komentiraj | Komentari: 0
utorak, kolovoz 14, 2012
 

U nedjelju 12.08. u sklopu manifestacije "U Koški na Gospu Veliku" NK Seljak iz Koške je organizirao turnir u velikom nogometu na kojem je sudjelovalo 8 ekipa iz okolice: domaćini Seljak Koška, Hajdin Cret, Mladost Harkanovci i Zelčin koji su činili prvu grupu, te Mladost Breznica Našička, Dinamo Budimci, Dubrava Ivanovci i Omladinac Niza - druga grupa.

Organizator je odlučio da se čitava utakmica odigra u vremenu od 20 minuta u komadu bez poluvremena i mijenjanja strana. Ne znam sad sve rezultate, ali one su manje više završavale 0:0 obzirom na vremenski period utakmice. Niza je odigrala 0:0 protiv Breznice i Budimaca, te je u zadnjoj utakmici pobijedila Ivanovce 2:0 što im je donijelo prvo mjesto u grupi i prolazak u polufinale gdje su ih čekali domaćini iz Koške. U drugom polufinalu su se sastali Budimci - Cret. 

Rezultat obiju polufinalnih utakmica je bio doista neočekivan: 0:0, pa se pristupilo izvođenju kaznenih udaraca u kojima su naši momci bili uspješniji te se plasirali u finale gdje ih je čekao Hajdin Cret.

Finale opet bez pogodaka, a u jedanaestercima naši bez greške u 5 serija, dok je protivniku jednom zadrhtala noga što je i razumljivo obzirom da je Šolja na golu (koji je da usput spomenem, pogodio s 11m i u finalu i polufinalu). Ovaj puta nije pucao Čankov mali, pa je stoga rezultat i razumljiv.

Tako je prvo mjesto i pečeno janje pripalo nebesko plavima iz Nize, koji su nakon Bujdinog turnira slavili i u Koški. Ako ništa drugo, u prvenstvu barem neće biti problema s izvodžačima penala, jer su se Nizani pokazali kao doista uspješnima.

Benđo je na godišnjem odmoru, te ja svojim frendom Flokijem kao izaslanik kluba otputovao kod naših igrača u inozemstvo, točnije u BIH. Nadam se da će ih Marinko i ostatak ekipe srdačno dočekati, te da će razmišljati i razgovarati samo o budućnosti kluba uz naravno pokoji osvježavajući napitak.

Lijepi pozdrav! 

nkomladinacniza @ 16:16 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
ponedjeljak, kolovoz 6, 2012

   MORALNI POBJEDNICI

5. memorijalni turnir za našeg Bujdu je iza nas.  Napokon je domaća ekipa odnijela, tj. ostavila kod kuće taj najveći pehar. Čestitke igračima seniora na tome, bilo je i vrijeme da se i to dogodi.

Ajmo po tekmama

Prvu utakmicu igrali su seniori Omladinaca sa Seljakom iz Koške. Gost vrlo lako, nakon grešaka naših obrambenih igrača na poluvremenu vodi 1:0, a na početku drugog i 2:0. Ipak, naši dječaci uspjevaju izjednačiti, pa i pobjediti na jedanaesterce iako je Kuzin sin opet promašio penal. Srećom po njega, dogodi se da i naš golman jednom obrani penal i još zabije za pobjedu.

Drugu utakmicu odigrali su Veterani Nize protiv nešto mlađeg uzrasta iz Naš. Breznice. Prikazana jaka volja za pobjedom kod Veterana, toliko jaka da su možda i izgorili od želje i od nevjerice da mogu i pobjediti. Promašen Zokijev jedanaesterac u igri, te promašenih par zicera ponovno je dovelo do toga da prolaz dalje ovisi izvođenju jedanaesteraca. I opet ista priča, kao šokirani mogućnošću da će pobjediti, ovaj put u ključnom trenutku (samoj G točci turnira) popušta konce jedan od inaće pouzdanijih izvođaća slobodnih udaraca, Ivo L. - Bajs, te tako ruši snove o nizanskom međusobnom finalu na turniru za najvećeg nizanina. 

Za treće mjesto, odigravaju dakle, Veterani Nize protiv seniora Seljaka iz Koške. Ponovno veterani odlično kreću i dolaze u vodstvo, ali odigrati dvije utakmice za redom jednako brzim tempom je bilo nerealno očekivati od njih. Popuštaju pred sam kraj i Koška ipak zasluženo pobjeđuje. Kako god, veterani nisu ni najmanje razočarali, dapače, s razlogom će moći ubuduće ponosno pričati o ovom turniru jer su ga zaista odradili dostojanstveno, s maksimalno uloženog srca i energija, te se nadam da danas nisu dopingirani nekim tabletama protiv bolova i da bez problema hodaju. Jednako borbeno su se iskazali i na skromnoj čajanki nakon turnira. Bravo.

U utakmici za finale, seniore je ovaj put nakon što su gubili 1:0 od Mladosti iz Breznice solo prodorom i zgoditkom spasio mali Pepek, a Hrvoje G. postiže zgoditak uz "standing ovation" u zadnjoj seriji jedanaesteraca koji su odlučivali o pobjedniku turnira. I drugi pucači (Pepek, Mile, Brener) osim Sebe su bili jednako efikasni, a dogodi se da naš golman obrani i penal, opet. Strah me da je sad ispunio normu.

1. mjesto na domaćem turniru napokon

Da, podvučemo, sve u svemu turnir rezultatski zadovoljavajuće uspješan. Što se tiće drugih, društvenih segmenata još uspješniji, jer znam da je Bujdu koji nas od gore s smiješkom prati, osim sportskih rezultata razveselilo i to da smo se mi dobro zabavili i družili. Da su za istim stolom u jednom trenutku bili Mandić iz Normanaca koji igra za Košku, Krupa iz Jelisavca koji brani za Nizu, Jantula iz Lađanske koji igra za Breznicu, Mijo iz Našica koji je u našim veteranima, te svi ostali, a i "domaći" igrači svojih klubova i da je cijeli turnir, a i dugo kasnije popratila pjesma, te veseo, fer i prijateljski ugođaj.

Ps. Molio bih vas da se Bujde sjetite i na dan obljetnice njegove smrti u nedjelju 12.8. s prigodnom svijećom, a u našoj crkvi će biti i održana misa njemu na spomen s početkom u 10h.

Na kraju ću samo ponoviti česte rijeći Darka Paske: "Bog Vas blagoslovio", a vi čitajte, chatajte, a ja odoh na spavanje, jer ovaj vikend baš i nisam puno.

nkomladinacniza @ 22:27 |Komentiraj | Komentari: 0
SLJEDEĆA UTAKMICA

SENIORI
Slijedeća utakmica
Prvenstvena - nedjelja 29.4.u 17 sati
Niza: Omladinac - Lug Bokšić Lug
Posljednja odigrana:
Prvenstvena 22.4.2018.
Seona- Omladinac Niza 1:3
Strijelci; Božidar Reljac, Robert Jakovac i Mihael Mihić
PIONIRI
Slijedeća utakmica:
Prvenstvena 28.4. subota 15.30 sati
   Niza: Omladinac -Đurđenovac
     Posljednja odigrana
Prvenstvena 14.4.2018.
 Podgorač: Sloga-Omladinac Niza 2:1
 Strijelci: Luka Rogulić
POČETNICI U-10
Slijedeća utakmica
Prvenstvena 28.4.subota u 10 sati
 Niza: Omladinac - Papuk Orahovica
Posljednja odigrana
      prvenstvena 21.4.2018.    
 Zoljan- Omladinac Niza  6:7
 Strijelci:5xNoa Paska, po 2x Petar Barišić
VETERANI:
Slijedeća utakmica:
Prijateljska -27.4.petak 17.30 sati
 Niza: Omladinac - Omladinac Selci Đakovački
 Posljednja odigrana:
prijateljska 13.4.2018.
Đurđenovac-Omladinac Niza 1:5
Strijelci: 3x Franjo Bodakoš, Elvis Markovčić i Anđelko Škorić 

Za raspored svih utakmica veterana klikni  dolje na ikonu
  


Treninzi: na igralištu 
FACEBOOK
MI SMO PRVACI





Arhiva
 
Index.hr
Nema zapisa.