Blog - srpanj 2013
nedjelja, srpanj 7, 2013
PREDPOČETNICI U-8   proljeće  2017.

Kolo: 8


Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    FEŠK   21.04.2017 17:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Jedinstvo   21.04.2017 17:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    NAŠK   21.04.2017 17:00   :

Kolo: 9

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    NAŠK   28.04.2017 17:30   :
Jedinstvo / Donji Miholjac    Jedinstvo    Željezničar   28.04.2017 17:30   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    MLADOST   28.04.2017 17:30   :

Kolo: 10

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    NAŠK   05.05.2017 17:30   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Omladinac (N)   05.05.2017 17:30   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    FEŠK   05.05.2017 17:30   :

Kolo: 11

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Željezničar   12.05.2017 18:00   :
Jedinstvo / Donji Miholjac    Jedinstvo    FEŠK   12.05.2017 18:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    MLADOST   12.05.2017 18:00   :

Kolo: 12

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    NAŠK   19.05.2017 18:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Papuk   19.05.2017 18:00   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Jedinstvo   19.05.2017 18:00   :

Kolo: 13

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    FEŠK   26.05.2017 18:00   :
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    Jedinstvo   26.05.2017 18:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    MLADOST   26.05.2017 18:00   :

Kolo: 14

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Jedinstvo / Donji Miholjac    Jedinstvo    Omladinac (N)   02.06.2017 18:30   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Papuk   02.06.2017 18:30   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    NAŠK   02.06.2017 18:30  
JESEN "016.

Kolo: 1

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Željezničar   02.09.2016 18:00   4 : 5
Jedinstvo / Donji Miholjac    Jedinstvo    Papuk   02.09.2016 17:30   10 : 1
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    Omladinac (N)   02.09.2016 17:00   2 : 2

Kolo: 2

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    Papuk   11.09.2016 18:00   1 : 8
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Jedinstvo   09.09.2016 18:00   0 : 12
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Omladinac (N)   09.09.2016 18:00   0 : 5

Kolo: 3

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    Željezničar   11.10.2016 19:00   2 : 5
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Papuk   15.09.2016 18:00   1 : 10
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    MLADOST   16.09.2016 17:30   4 : 1

Kolo: 4

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Omladinac (N)   23.09.2016 17:30   6 : 3
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Jedinstvo   23.09.2016 17:30   3 : 10
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Papuk   24.09.2016 12:00   1 : 10

Kolo: 5

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    FEŠK   30.09.2016 17:30   2 : 4
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Željezničar   30.09.2016 17:30   10 : 1
Jedinstvo / Donji Miholjac    Jedinstvo    MLADOST   30.09.2016 16:00   8 : 0

Kolo: 6

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Omladinac (N)   07.10.2016 17:00   2 : 4
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    Jedinstvo   15.09.2016 18:30   3 : 5
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Željezničar   30.10.2016 10:00   1 : 2

Kolo: 7

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Jedinstvo   20.10.2016 16:30   4 : 11
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    FEŠK   14.10.2016 17:00   8 : 3
Gradski Stadion Našice / Našice    NAŠK    MLADOST   14.10.2016 17:00   4 : 3 
POČETNICI  U-10  proljeće 2017.

Kolo: 12

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Mladost (S)   01.04.2017 09:30   :
Obarak / Zoljan    Zoljan    Omladinac (N)   01.04.2017 10:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Martin   01.04.2017 10:00   :
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Croatia   01.04.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Željezničar   01.04.2017 10:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    MLADOST   02.04.2017 10:00   :

Kolo: 13

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Motičina   08.04.2017 10:00   :
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Đurđenovac   08.04.2017 10:00   :
NK Martin Martin    Martin    Zoljan   08.04.2017 10:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Papuk   08.04.2017 10:00   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    MLADOST   08.04.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    FEŠK   08.04.2017 10:00   :

Kolo: 14

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Omladinac (N)   15.04.2017 10:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Martin   15.04.2017 09:30   :
Obarak / Zoljan    Zoljan    Croatia   15.04.2017 10:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Željezničar   15.04.2017 10:00   :
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Vihor   15.04.2017 10:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Mladost (S)   16.04.2017 10:00   :

Kolo: 15

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Korea / Jelisavac    Vihor    Đurđenovac   18.04.2017 15:30   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Zoljan   18.04.2017 15:30   :
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Papuk   18.04.2017 15:30   :
NK Martin Martin    Martin    MLADOST   18.04.2017 15:30   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Mladost (S)   18.04.2017 15:30   :
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    FEŠK   18.04.2017 15:30   :

Kolo: 16

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Martin   22.04.2017 10:00   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Croatia   22.04.2017 10:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Željezničar   22.04.2017 09:30   :
Obarak / Zoljan    Zoljan    Vihor   22.04.2017 10:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Motičina   22.04.2017 10:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Omladinac (N)   23.04.2017 10:00   :

Kolo: 17

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Zoljan   29.04.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Papuk   29.04.2017 10:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    MLADOST   29.04.2017 10:00   :
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Mladost (S)   29.04.2017 10:00   :
NK Martin Martin    Martin    Omladinac (N)   29.04.2017 10:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    FEŠK   29.04.2017 10:00   :

Kolo: 18

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Croatia   06.05.2017 10:00   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Željezničar   06.05.2017 10:00   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Vihor   06.05.2017 10:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Motičina   06.05.2017 09:30   :
Obarak / Zoljan    Zoljan    Đurđenovac   06.05.2017 10:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Martin   07.05.2017 10:00   :

Kolo: 19

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Papuk   13.05.2017 10:00   :
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    MLADOST   13.05.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Mladost (S)   13.05.2017 10:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Omladinac (N)   13.05.2017 10:00   :
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Martin   13.05.2017 10:00   :
Obarak / Zoljan    Zoljan    FEŠK   13.05.2017 10:00   :

Kolo: 20

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Martin Martin    Martin    Željezničar   20.05.2017 10:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Vihor   20.05.2017 10:00   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Motičina   20.05.2017 10:00   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Đurđenovac   20.05.2017 10:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Zoljan   20.05.2017 09:30   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Croatia   21.05.2017 10:00   :

Kolo: 21

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Obarak / Zoljan    Zoljan    MLADOST   27.05.2017 10:00   :
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Mladost (S)   27.05.2017 10:00   :
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Omladinac (N)   27.05.2017 10:00   :
Korea / Jelisavac    Vihor    Martin   27.05.2017 10:00   :
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Croatia   27.05.2017 10:00   :
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    FEŠK   27.05.2017 09:30   :

Kolo: 22

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Vihor   03.06.2017 10:00   :
NK Martin Martin    Martin    Motičina   03.06.2017 10:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Đurđenovac   03.06.2017 10:00   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Zoljan   03.06.2017 10:00   :
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Papuk   03.06.2017 10:00   :
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Željezničar   04.06.2017 10:00   :

JESEN 2016.

Kolo: 1

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Papuk   20.08.2016 10:00   2 : 7
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Zoljan   20.08.2016 10:00   7 : 1
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Martin   20.08.2016 10:00   12 : 5
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Motičina   20.08.2016 10:00   7 : 1
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Vihor   20.08.2016 10:00   6 : 2
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    FEŠK   20.08.2016 10:00   14 : 0

Kolo: 2

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Željezničar   27.08.2016 10:00   0 : 16
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Croatia   27.08.2016 10:00   15 : 2
Obarak / Zoljan    Zoljan    Martin   27.08.2016 10:00   6 : 2
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Omladinac (N)   27.08.2016 10:00   3 : 7
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Mladost (S)   27.08.2016 10:00   17 : 0
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Vihor   28.08.2016 10:00   2 : 6

Kolo: 3

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    MLADOST   03.09.2016 10:00   1 : 4
NK Šipovac / Našice    Martin    Papuk   03.09.2016 10:00   1 : 8
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Zoljan   03.09.2016 10:00   10 : 2
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Đurđenovac   03.09.2016 10:00   1 : 3
Korea / Jelisavac    Vihor    Motičina   03.09.2016 10:00   11 : 4
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    FEŠK   03.09.2016 10:00   2 : 6

Kolo: 4

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Vihor   10.09.2016 10:00   5 : 3
Obarak / Zoljan    Zoljan    Željezničar   10.09.2016 10:00   1 : 2
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Croatia   10.09.2016 10:00   11 : 2
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Martin   10.09.2016 10:00   24 : 0
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Omladinac (N)   10.09.2016 10:00   0 : 5
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Motičina   11.09.2016 10:00   15 : 0

Kolo: 5

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Šipovac / Našice    Martin    Mladost (S)   17.09.2016 10:00   4 : 2
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    MLADOST   17.09.2016 10:00   1 : 15
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Papuk   17.09.2016 10:00   2 : 6
Korea / Jelisavac    Vihor    Zoljan   17.09.2016 10:00   13 : 0
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Đurđenovac   17.09.2016 10:00   4 : 6
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    FEŠK   17.09.2016 10:00   5 : 0

Kolo: 6

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
Obarak / Zoljan    Zoljan    Motičina   24.09.2016 10:00   3 : 2
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Vihor   24.09.2016 10:00   7 : 0
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Željezničar   24.09.2016 10:00   12 : 2
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Croatia   24.09.2016 10:00   3 : 8
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Martin   24.09.2016 10:00   11 : 1
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Đurđenovac   25.09.2016 10:00   5 : 4

Kolo: 7

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Omladinac (N)   01.10.2016 10:00   3 : 13
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Mladost (S)   01.10.2016 10:00   2 : 2
Korea / Jelisavac    Vihor    MLADOST   01.10.2016 10:00   2 : 3
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Papuk   01.10.2016 10:00   0 : 21
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Zoljan   01.10.2016 10:00   3 : 2
NK Šipovac / Našice    Martin    FEŠK   01.10.2016 10:00   1 : 5

Kolo: 8

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
PAPUK / ORAHOVICA    Papuk    Đurđenovac   08.10.2016 10:00   10 : 3
S.C.MLADOST / ČAČINCI    MLADOST    Motičina   08.10.2016 10:00   18 : 0
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Vihor   08.10.2016 10:00   0 : 1
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Željezničar   08.10.2016 10:00   8 : 4
NK Šipovac / Našice    Martin    Croatia   08.10.2016 10:00   0 : 13
NK FEŠK / Feričanci    FEŠK    Zoljan   08.10.2016 10:00
nkomladinacniza @ 15:01 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, srpanj 6, 2013
NIZA – 5.7.2013. odigran je druge godine zaredom noćni malonogometni turnir na asfaltu. Ove godine turniru se odazvalo 14 ekipa sa šireg našičkog područja.  Nakon gotovo 7 sati za ovo područje kvalitetnog nogometa, vrlo dobrih poteza i driblinga, pokazalo se da su ovaj puta najbolji „hakleri“ ekipa „ŽERO, BAJA I PRIJATELJI“ koji su u finalu pobjedili mladu ekipu „GRICKAVACA“  koji su svojom mladošću, poletnošću i upornošću oduševili sve gledatelje, ali ipak ovaj put je iskustvo pobjedilo.

                Turnir je započeo u 18:00, ekipe su prvo podjeljene u 3 skupine (dvije po 5 ekipa i jedna od 4). Nakon skupina u ¼ finale su odigrali:

Veterani Nize – Grickavci 1:2

Zamjene – BC Tim 0:0 (2:1 pen)

Žero, Baja i prijatelji – Šokačko sijelo 0:0 (3:1 pen)

Prelo – Elkon 1:0

Obje polufinalne utakmice odlučene su izvođenjem penala

Grickavci – Zamjene 0:0 (3:2 pen)

Žero, Baja i prijatelji – Prelo 0:0 (5:4 pen)

Za 3.mjesto

Zamjene – Prelo 0:3

Finale

Grickavci – Žero, Baja i prijatelji  0:1

Najboljim igračem proglašen je : Robert Mandić iz ekipe Žero, Baja i prijatelji

Najbolji strijelac: Slaven Kubaša (Grickavci)

Najbolji vratar: Igor Ivanek (Grickavci)

    Cijeli turnir pratilo je srećom vedro vrijeme, odlična atmosfera i dobra zabava. Suđenje svih 34 utakmica ovog turnira vrlo kvalitetno su odradili suci u sastavu Vidić-Marinić-Serdar. Nadamo se da su sve ekipe zadovoljne organizacijom te da će turnir posjetiti i sljedeće godine (1.petak u srpnju).

 

1.mjesto                                                  2.mjesto                                               3.mjesto

ŽERO, BAJA I PRIJATELJI                         GRICKAVCI                                                PRELO

nkomladinacniza @ 18:55 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
SLJEDEĆA UTAKMICA

SENIORI
Slijedeća utakmica
Prvenstvena - nedjelja 29.4.u 17 sati
Niza: Omladinac - Lug Bokšić Lug
Posljednja odigrana:
Prvenstvena 22.4.2018.
Seona- Omladinac Niza 1:3
Strijelci; Božidar Reljac, Robert Jakovac i Mihael Mihić
PIONIRI
Slijedeća utakmica:
Prvenstvena 28.4. subota 15.30 sati
   Niza: Omladinac -Đurđenovac
     Posljednja odigrana
Prvenstvena 14.4.2018.
 Podgorač: Sloga-Omladinac Niza 2:1
 Strijelci: Luka Rogulić
POČETNICI U-10
Slijedeća utakmica
Prvenstvena 28.4.subota u 10 sati
 Niza: Omladinac - Papuk Orahovica
Posljednja odigrana
      prvenstvena 21.4.2018.    
 Zoljan- Omladinac Niza  6:7
 Strijelci:5xNoa Paska, po 2x Petar Barišić
VETERANI:
Slijedeća utakmica:
Prijateljska -27.4.petak 17.30 sati
 Niza: Omladinac - Omladinac Selci Đakovački
 Posljednja odigrana:
prijateljska 13.4.2018.
Đurđenovac-Omladinac Niza 1:5
Strijelci: 3x Franjo Bodakoš, Elvis Markovčić i Anđelko Škorić 

Za raspored svih utakmica veterana klikni  dolje na ikonu
  


Treninzi: na igralištu 
FACEBOOK
MI SMO PRVACI





Arhiva
 
Index.hr
Nema zapisa.