Blog - svibanj 2014
subota, svibanj 31, 2014
U organizaciji Dječje športske akademije "Niza"  pedesetak djece i odraslih članova bilo nazočno nogometnoj utakmici reprezentacija  Hrvatska- Mali u Osijeku. Zahvala svima koji su pomogli odlasku djece na utakmicu, a koja su se vratila kući sa pregršt dojmova i uspomena.

Kliknite na sliku za povećanje.................

by ifo

nkomladinacniza @ 20:58 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, svibanj 26, 2014
Seniori zabilježili prvi poraz ove sezone kod NK Slavonca u Pribiševcima. Sama utakmica dobro počinje za naše, imamo inicijativu i stvaramo nekoliko šansi od kojih i jednu mrtvu, koju na žalost ne realiziramo. Domaći dolaze u vodstvo u zadnjoj minuti prvog dijela (Davor Vlatković). Početkom drugog dijela izjednačuje Antun Dundović u 48 min., da bi domaći nakon dvije minute postigli gol iz slobodnog udarca iskosa za 2:1 (Tomislav Banaj 50.). Do kraja utakmice imali smo inicijatvu i neke poluprilike, ali  ne uspijevamo postići gol. Naši konkurenti  NK Polet iz Bokšića pobijedio je u Klokočevcima 4:3 u zadnjim minutama utakmice iz penala, nakon što su na poluvremenu vodili 3:0.

Trenutna situacija (za one koji manje prate nogometna zbivanja) je slijedeća; Polet iz Bokšića je slobodan u zadnjem kolu (Igra se odgođeno kolo od 4.5. zbog poplave), nama treba pobjeda od 8 golova razlike  u Bokšić Lugu  za prvo mjesto, jer  je u međusobnim susretima  bilo dva puta 1:1, pa odlučuje slijedeća stavka ukupna gol-razlika. Bilo kakva druga pobjeda osigurava nam drugo mjesto. Ako prvak 2 ŽNL Našice  NK Đurđenovac izbori kroz kvalifikacije sa prvakom 2 ŽNL Đakovo ulazak u 1.ŽNL Osječko-baranjsku (igraju se 1.6. i 8.6.), onda nam drugo mjesto osigurava ulazak u 2 ŽNL Našice, a treće plasirani iz naše lige igra kvalifikacije sa 13-to plasiranim klubom iz 2 ŽNL Našice.. U slučaju ne ulaska Đurdana, onda drugoplasirani iz naše lige igra navedene kvalifikacije, tj. moraju se prvo odigrati kvalifikacije između Đurdana i prvaka sa đakovačke strane da bi se saznalo tko će igrati kvalifikacije iz naše lige, a koje su na rasporedu u četvrtak 19.6 (blagdan Tijelova). i nedjelju 22.6. od 18 sati.

Kolo: 18

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
NK "Brezik" / Brezik    Brezik    Vuka   25.05.2014 17:30   3 : 2
NK "Dinamo" / Budimci    Dinamo    Lug   25.05.2014 17:30   6 : 0
NK "Slavonija" / Klokočevci    Slavonija    Polet   25.05.2014 17:30   3 : 4
NK "Slavonac" / Pribiševci    Slavonac    Omladinac (N)   25.05.2014 17:30   2 : 1

srijeda, svibanj 21, 2014

NAŠ FILIP OSMISLIO JE POZIVNICU ZA OVAJ EVENT NA NEKOM OD PRIJAŠNJIH KIRVAJA, PA EVO POGLEDAJMO

(nakon ovog jednostavno moraš doći)

nkomladinacniza @ 11:22 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, svibanj 18, 2014

Nizani, vjerujemo da gledate  vijesti cijeli dan, priključimo se akciji pomaganja najugroženijima.
Tko ima štogod korisno za donirati, a nema kako odvesti, neka mi slobodno dojavi i odvesti ćemo u najbliži sabirni centar (Dvd Našice) - Benđo

Također možete odvesti i u Košku, gdje udruga Sv. Vinka prikuplja pomoć za poplavljena područja. Pomoć se prikuplja u crkvenoj dvorani pored Župnog ureda u vremenu od 8 - 19 sati.

U prostorijama Općine Koška pomoć se prikuplja u vremenu od 8-14 sati na adresi N.Š. Zrinskog 1.

PRIKLJUČITE SE I POMOZITE......................

nkomladinacniza @ 23:54 |Komentiraj | Komentari: 0
Danas odigrano 17.kolo NS Našice u kojem je naš klub bio slobodan. Konkurenti za prvo mjesto su očekivano pobjedili (Polet Bokšić -  Slavonac Pribiševci 3:1 i Lug  B.Lug - Slavonija Klokočevci 0:2), čime je ekipa Bokšica sada na 1.mjestu s 32 boda kao i mi, ali s boljom gol razlikom, a ekipa Slavonija Klokočevci zaostaje 1 bod te ima 31. Još 2 kola do kraja, biti će zanimljivo. Na Kirvaj u nedjelju (25.5.) od 17.30 sati  gostujemo u Pribiševcima kod NK Slavonca. Pozivamo Vas da nas dođete podržati u ovoj važnoj utakmici..........

Seniori:

Ovo kolo su slobodni zbog neparnog broja ekipa u ligi.

Veterani:

Otakazana je utakmica sa veteranima iz Ivanovaca, zbog natopljenog i djelomice potopljenog igrališta kod nas.

Trening za mlađe uzraste je u subotu od 18 sati, te nedjelju u 16 sati..

Poplava:

Zbog kiše koja pada dva dana došlo do izljevanja kanala Breznice između Nize i Breznice, te iza križa na šumskom putu gdje se voda izljeva  u polje. Igralište zasada nije pokriveno vodom, ali zbog rasta razine vode u kanalu iza sjevernog gola nedostaje oko 30-tak centimetara da se počne izljevati voda i na igralište ( stanje u  petak 15.30 sati).

nkomladinacniza @ 16:30 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, svibanj 11, 2014

Seniori:

U dosta nervoznoj utakmici odigrali danas neriješeno sa gostima iz Bokšića, NK Polet. Došli u vodstvo u 20 minuti, kad  gol glavom postiže Mile Petranović. Nešto kasnije isti igrač ne uspijeva realizirati penal koji je skrivio gostujući golman na Filipu Kuzminskom. Gosti u 58 minuti izjednačavaju iz penala koji je skrivio Vedran Čonda, te dobiva drugi žuti i tako ostajemo sa 10 igrača. 10 minuta prije kraja i gosti ostaju sa 10 igrača zbog drugog žutog kartona, ali do kraja ne uspijevamo stvoriti neku bolju priliku. I dalje imamo sve u svojim rukama, slijedeće kolo, nedjelja 18.5., smo slobodni, a na kirvaj 25.5. gostujemo u Pribiševcima, te zadnju 1.6. u Bokšić Lugu. Obje utakmice moramo pobijediti da bi osigurali naslov prvaka, u nekim kombinacijama i 4 boda bi bilo dovoljno, ali se onda moraju drugi rezultati pokloptiti u našu korist.

nedjelja, svibanj 4, 2014
Sve prvenstvene utakmice pod nadležnošću Nogometnog središta Našice koje su se trebale igrati u nedjelju 04. svibnja 2014. godine odgađaju se zbog vremenskih neprilika. Tijekom sutrašnjeg dana klubovi će biti dodatno obaviješteni vezano za nastavak prvenstvenih natjecanja.  Nogometno središte Našice

U privitku fotke poplave u Nizi....... igralište, potok Breznica uz cestu Niza - N.Breznica, iza križa na šumskom putu, kod stare škole....

nkomladinacniza @ 13:13 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, svibanj 3, 2014

Unatoč jakoj kiši i raskvašenom terenu veterani su još jednom pokazali koliko se voli nogomet. Nastupili su u Motičini, gdje su odigrali 1:1, a gol za naše je postigao Stjepan Prišć. Slijedeću utakmicu veterani igraju u Nizi u subotu 10.5., a u goste dolaze, novi sportski prijatelji, veterani NK Slavonije iz Soljana. Veteranima možemo samo iskazati zahvalu što ime našeg malog sela pronose i ovako daleko........ifo

nkomladinacniza @ 22:12 |Komentiraj | Komentari: 0