PETAK 31.3.

Veterani - utakmica u Nizi sa veteranima NK Motičina u 17 sati

Seniori- trening -19 sati

SUBOTA  1.4.

Početnici U-10 -prvenstvena utakmica u Zoljanu od 10 sati, polazak u 9 sati sa igrališta

Juniori - slobodni u prvenstvu - trening u 16 sati (naravno i za pionire)

NEDJELJA 2.4.

Seniori - prevnstvena utakmica u Nizi sa NK Lila od 16 sati.

nkomladinacniza @ 20:34 |Komentiraj | Komentari: 0
PIONIRI

Od 16 sati igraju u Nizi prijateljsku utakmicu sa pionirima NK Croatia Velimirovac. Okupljanje u 15. 30 sati. Neka dođu i svi juniori koji mogu.

SENIORI

Poraženi u Vukojevcima od ekipe istog imena rezultatom 3:1. Počinjemo dobro i imamo na početku lijepu šansu koju na realizira Šima. Nakon toga još dvije poluprilike. U 34 minuti jednu odbijenu loptu Sebastijan Galinec posprema u mrežu za naše vodstvo.  5 minuta kasnije nakon nesmotrenog rušenja protivničkog igrača od strane naše obrane domaći izjednačavaju  iz penala preko Mire Bastijana. U drugom dijelu kao da je iz svlačionice izašla druga ekipa, a ne ona koja je igrala u prvom dijelu. Domaći  igraju puno bolje i iz gužve u 63 minuti Alen Korov  ih dovodi u vodstvo. Treće gol za domaće postiže možda najstariji igrač lige 50 - godišnji Stanislav Kovačević u 67. Šta reći na kraju o utakmici gdje se moglo i trebalo uzeti koji bod. Očigledno je opet kao i u prošloj utakmici nakon penala sve prošlo po zlu, igra nam pada, motivacija također. Slijedi dvoboj u nedjelju kući sa Lilom.

Lider Seljak upisao tri boda teže od očekivanoga. Gosti iz Zoljana iz penala vode u 70 minuti preko Ivana Koš, domaći uspijevaju preko Mirka Martić  78 i Dine Duvnjak 80  ipak bodove ostaviti kod kuće. Polet Bokšić upisao prvu pobjedu protiv ekipe iz Velimirovca ( Ante Kundid  18,  Antonio Ilišin 33 i za goste  Kristijan Milanović 53). Motičani upisali pobjedu u Lili i dalje drže drugu poziciju (Robert Antolović 53 (p) Edi Mihaljević  72 i 78), te u slijedećem kolu očekuje ih derbi sa Seljakom. Iskrica nosi tri boda iz Poganovaca golom pred kraj utakmice ( Alen Amidžić 80).  Jedini remi odigran još u subotu na Šipovcu, bodove podijelili domaćin i gosti iz Stipanovaca, koji izjednačavaju pred kraj utakmice ( Matko Galić 21 (p), Saša Klaban 36, Domagoj Levačić  34 i Josip Miočević  86). U Podgoraču utakmica okončana već u 33 minuti jer domaći su nastupili sa samo 8 igrača u polju, a dvojica su se ozlijedila, pa je sudac zbog nedovoljnog broja igrača označio kraj pri rezultatu 3:0 za goste iz Markovca ( Luka Hlavati 15, Tomislav Kolembus  18 i 25). Poražavajuće za ekipu koja je još jesenas napadala titulu.

Kolo: 15   2. ŽNL Našice

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Gaj / Bokšić    Polet    Croatia   26.03.2017 16:00   2:1
NK Seljak / Koška    Seljak    Zoljan   26.03.2017 16:00   2:1
NK Lila / Lila    Lila    Motičina   26.03.2017 16:00   0:3
NK "Omladinac" / Vukojevci    Omladinac (V)    Omladinac (N)   26.03.2017 16:00   3:1

16 Batovanja Mateo (Seljak)

12 Klaban Saša (Šipovac) Kolembus Tomislav (Željezničar)
11 Gašparić Dino (Polet) Kovačević Ivan (Iskrica) Kubaša Slaven (Lila) Peršić Dino (Motičina)
10 Duvnjak Dino (Seljak) Karin Dino (Motičina)
 9 Pavlović Davor (Croatia)
8 Hovanjec Josip (Željezničar) Kundid Ante (Polet) Mihaljević Edi (Motičina) 7 Ključić Enmir (Mladost (S)) Miočević Josip    (Mladost (S)) Stanivuković Davor (Poganovci)  .....

PREDPOČETNICI U-8 i POČETNICI U-10

Trening ponedjeljak u 18 sati.

nkomladinacniza @ 20:51 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, ožujak 25, 2017
POČETNICI

Pobijedili u pripremnoj utakmici ekipu početnika NK Mladost Stipanovci rezultatom 16:0. Strijelci 7x Noa Paska, po 2x Tin Mauhar, Ivano Bajs i Predrag Serdar i po 1x Filip Bardy, Ivan Makaj i Nikola Komak. Čestitke dečkima na pobjedi.

U subotu 1.4. počinje prvenstvo gostovanjem u Zoljanu od 10 sati ujutro.

JUNIORI

Poraženi od puno bolje ekipe Feška visokim rezultatom od 15:0. Slijedeće kolo u subotu 1.4. juniori su slobodni.

nkomladinacniza @ 20:42 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, ožujak 23, 2017
Raspored za vikend
Subota 25.3
Početnici U-10 - pripremna u Nizi sa NK Mladost Stipanovci u 12 sati, okupljanje do 11.30 sati
Juniori - prvenstvena u Nizi sa NK FEŠK Feričanci u 15,30 sati,okupljanje do 14.30 sati
Nedjelja 26.3.
Seniori -prvenstvena u Vukojevcima sa NK Omladinac u 16 sati-

U četvrtak u prijateljskoj utakmici pod reflektorima pioniri poraženi od ekipe NK Seljak Koška rezultatom 3:0. Treba napomenuti da se naši pioniri trenutno ne natječu u ligi i da se okupili samo za ovu utakmicu.

utorak, ožujak 21, 2017
JUNIORI

Sutra (srijeda) igraju pripremnu utakmicu sa ekipom NK Vihor Jelisavac u Nizi pod reflektorima od 20 sati. Okupljanje do 19.30 sati.

Trening u četvrtak 23.3. od 19 sati na igralištu.

VETERANI

Dosada ugovorene utakmice za proljeće 2017.

SENIORI

Poraženi od ekipe iz Poganovaca 3:0. U prvom dijelu obje ekipe bez neke veće šanse i bez nekog ozbiljnijeg šuta u okvir  gola. Početkom drugog dijela gosti dolaze u vodstvo iz penala  (Ivan Apati  53) nakon što naša zadnja linija je rušila gostujućeg igrača.  I nakon tog vodstva goti postaju opasniji, a mi i dalje bezidejni i bezopasni za gostujuća vrata. U 69 minuti Davor Stanivuković efikasno zabija za 2:0, isti igrač zabija i za 3:0 i gosti nose kući tri važna boda u borbi za opstanak. Nama ostaje poboljšati napad ako želimo napraviti kakav napredak. Slijedi utakmica u Vukojevcima u nedjelju od 16 sati.

U ostalim utakmicama vodeći Seljak remizirao kod Poleta iz Bokšića koji je u zimskom prijelaznom roku doveo cijelu novu ekipu (Elvis Mihaljević 20 i Mateo Batovanja 54). Lila uzela tri boda u Zoljanu  golom u zadnjoj minuti , nakon što su gosti vodili 2:0 ( Ivan Devald 67, Dražen Rusan 86 i za goste  Slaven Kubaša 18 i 24, Mario Pauković  90). Motičina rutinirano već u prvom dijelu dobila goste iz Vukojevaca ( Marko Brus 15 i 31, Dino Peršić 17). iskrica uvjerljiva protiv gostiju sa Šipovca ( Ivan Kovačević  19 i 56, Tomislav Lukačević  29 i 34, Josip glasovac 78 i Ivan Grdić 80 za goste Mario Knežević 66). U općinskom derbiju stipanovačka Mladost uspješnija od podgoračke Sloge ( Dinko Ivanović (p) i Renato Kuric 79). Možda iznenađenje kola pobjeda velimirovačke Croatia nad Željezničarom iz Markovca nakon pogleda na tablicu ( Filip Štuka 24 i 34). Slijedeće kolo zbog promijene sata igra se u 16 sati u nedjelju.

MLAĐE KATEGORIJE

Zbog odustajanja  protivnika niti jedna ekipa nije odigrala pripremne utakmice ovog vikenda.

Treninzi:

Ponedjeljak u 19 sati - predpočetnici U-8 i početnici U-10. od 20 sati trening imaju juniori.

nkomladinacniza @ 18:35 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, ožujak 16, 2017
SENIORI:

Ovaj vikend počinje proljetni dio prvenstva u 2. ŽNL Našice. U goste nam dolazi ekipa NK Poganovci. Utakmmica je u nedjelju 19.3. od 15 sati.

Kolo: 14

NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Željezničar   19.03.2017 15:00   :
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Sloga   19.03.2017 15:00   :
Kraj Iskrice / Šaptinovci    Iskrica    Šipovac   19.03.2017 15:00   :
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Poganovci   19.03.2017 15:00   :
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Omladinac (V)   19.03.2017 15:00   :
Obarak / Zoljan    Zoljan    Lila   19.03.2017 15:00   :
Gaj / Bokšić    Polet    Seljak   19.03.2017 15:00

JUNIORI

Igraju u Nizi u subotu 18.3. od 16 sati pripremnu utakmicu sa ekipom juniora NK Đurđenovac

POČETNICI U-10

Igraju u Nizi u subotu ujutro 18.3. od 10 sati pripremnu utakmicu sa ekipom NK BSK Terma Bizovac

PREDPOČETNICI U-8

Igraju u Nizi u subotu ujutro 18.3. od 9.30 sati pripremnu utakmicu sa ekipom NK BSK Termia Bizovac.

nkomladinacniza @ 20:13 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, ožujak 12, 2017
Seniori:

Odigrali 1:1 sa ekipom NK Seona na pomoćnom igralištu NK Naška. Strijelac za naše Milan Petranović. Treba napomenuti da je sredinom drugog dijela kod vodstva domaćih naš vratar Josip Čimbura obranio penal, te je također ostala jedna sporna situacija kod našeg udarca u protivnički gol, da li je lopta prešla preko linije gola ili ne. Svemu svemu bila je to fer i korektna zadnja pripremna utakmica, jer u nedjelju 19. 3.  od 15 sati u goste nam dolazi ekipa NK Poganovci i slijedi borba za prve bodove.

Juniori

Nisu nastupili u Markovcu zbog mokrog i raskvašenog terena.

Sutra (ponedejljak 13.3.) od 18 sati u dvorani imaju trening predpočetnici U-8 i početnici U-10.

Na igralištu od 18.30 sati trening imaju juniori i pioniri.

nkomladinacniza @ 13:57 |Komentiraj | Komentari: 0
srijeda, ožujak 8, 2017
U subotu su na programu pripremne utakmice juniora i seniora.

Juniori gostuju u Markovcu od 15 sati, okupljanje i polazak u 14 sati.

Seniori gostuju kod NK Seone od 15 sati. Utakmica će biti odigrana na pomoćnom igralištu NK Naška u Našicama.

nkomladinacniza @ 12:06 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, ožujak 5, 2017
Naša ekipa Čikini pobjedila na kvizu znanje iz sporta i drugih tema, a koji su organizirali naši sportski prijetelji iz Šipovca. Čestitke dečkima......

SENIORI

Seniori poraženi u pripremnoj utakmici u markovcxu od NK Željezničara rezultatom 5:0. Slijedi slijedeći generalka protiv NK Seone, jer drugi tjedan počinje prvenstvo.

nkomladinacniza @ 00:08 |Komentiraj | Komentari: 0