Blog - ožujak 2016
četvrtak, ožujak 31, 2016
PREDPOČETNICI U-8

Najmlađi kategorija U-8 u prvom prvenstvenom kolu Pilot lige U-8 pobjedili u Orahovici domaću ekipu U-8 rezultatom 6:5.Strijelci 4 x Noa Paska po 1 x Petar Barišić i David Tomac. Čestitke dečkima na pobjedi. Zahvaljujemo domaćinu Toninu Rađenović i NK Papuk na gostoprimstvu, a posebno na zakusci za djecu nakon utakmice, te se obvezujemo isto vratiti kad nam dođu u goste.

nkomladinacniza @ 23:23 |Komentiraj | Komentari: 0
utorak, ožujak 29, 2016
Ovom prilikom čestitamo našem mještaninu Stjepanu Kuzminskom - Pepiju koji je na Uskrsnoj izložbi oldtimer vozila u Našicama sa svojim vozilom Jaguar 420 iz 1968. osvojio nagradu najljepšeg vozila na izložbi. Izložba oldtimer vozila već tradicionalno se održava na središnjem našičkom trgu na svaki Uskrsni ponedjeljak....više na linku ....http://www.nasice.com/index.php/tree/135-udruge/oldtimeri/5102-odrzana-uskrsna-izlozba-oldtimer-vozila-galerija    .......ifo

nkomladinacniza @ 16:57 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, ožujak 26, 2016

Najmlađi U-8 (predpočetnici) na Uskrsni ponedjeljak  pobijedili ekipu Nk Mladost u Stipanovcima rezultatom 4:1. Strijelci 2x Noa Paska, Petar Barišić i David Tomac. Čestitke dečkima na pobjedi. Slijedi prvenstvena utakmica u Orahovici protiv ekipe NK Papuk u četvrtak 31.3. od 18.15 sati. Okupljanje do 17.15 sati na domu. Trening utorak od 20 sati.

POČETNICI U-10

Početnici U-10 na Uskrsni ponedjeljak pobijedili početnike Nk Mladost u Stipanovcima rezultatom 10:0. Strijelci 3x Filip Bardy, po 2x Daniel Vrbanić,Filip Jakubec i Tin Mauhar i 1x Noa Paska. Čestitke dečkima na pobjedi. Slijedi utakmica u Đurđenovcu u subotu. Trening utorak od 20 sati.

SENIORI;

Poraženi u Šaptinovcima kod NK Iskrice rezultatom 2:1. Počinjemo vrlo loše i domaći već u 7 minuti vode 2:0 ( Domagoj Knežević 5 i Bruno Jantula 7). Kod oba pogotka naša obrana je loše reagirala i domaći to koriste. U 26 minuti domaći igrač bez lopte udara laktom našeg igrača na sredini igrašta i obara na travu, a glavni sudac teška srca (tako sam stekao dojam) opominje ga samo sa žutim kartonom. Ostalo je pitanje u zraku; Da je to naš igrač napravio vjerojatno bi dobio crveni i put u svlačionicu. Pred kraj poluvremena Mihael Mihić iz brze kontre izlazi pred vratara domaćih i smanjuje rezultat. U drugom dijelu naši bolje igraju i imaju jednu lijepu šansu, ali bez realizacije. Ostaje žal pošto  mogli smo se  vratiti kući neporaženi.Slijedi derbi u subotu 2.4. od 16 sati u Breziku..............ifo

Lila je još u subotu dobila kući Koškane (Slaven Kubaša 18 i 36, Marijan Hrženjak 32 i Patrik Kralik 62, te Dino Duvnjak 39 i 52). Zoljan dobio našeg slijedećeg protivnika Brezik (Igor Zubaj 23,35 i 88, Ivan Koš 63, te Manuel Jurekić 75 i Ivan Vulić 77). Markovčani upisali bodove protiv Mladosti iz Stipanovaca, iako su gosti imali dosta svojih šansi (Davor Čavajda 56 i Tomislav Kolembus 90). U dosta nervoznoj utakmici podijeljeno 3 crvena ( 1 domaći i 2 gosti) , te 11 žutih  kartona (4-7).  Poganovčani uvjerljivo upisali pobjedu protiv ekipe iz  Vukojevaca (Davor Stanivuković 7 i Ante Kundid 34,42 i 77). U derbiju kola na Uskrsni ponedjeljak u Motičini podjela bodova u utakmici bez golova uz veliki broj publike (oko 300). U Bokšiću domaći ubilježili pobjedu protiv Martina koji je nastupio sa 10 igrača (Ivan Kolar 35 i Gerhard Gvozdić 79).

PIONIRI;

Pobijedili u susjedskom derbiju ekipu pionira NK Seljak Koška 4:1. Strijelci Gabriel Anđić, Lukas Đurinski, Josip Garaj i Patrik Makaj.

Čestitke dečkima na pobjedi. Slijedi utakmica u Đurđenovcu. Trening utorak od 20 sati.

Kolo: 19

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Seljak   26.03.2016 14:00    4:1
NK "Brezik" / Brezik    Brezik    Đurđenovac   26.03.2016 14:00    0:8
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Iskrica   26.03.2016 14:00   3:1

15 Brezik     17 0 1 16 9 176 -167

Lista strijelaca nakon 19 kola -26.3.2016. Postignuto 85, a primljeno 16 golova,

SENIORI;

Na Uskrs u nedjelju od 16 sati gostuju kod trenutno drugo plasirane ekipe NK Iskrice u Šaptinovcima.

2. ŽNL / Kolo: 16
Mjesto Domaći Gosti Datum Delegat/Suci
Šaptinovci    Iskrica    Omladinac (N)   27.03.2016 16:00   Đuroković/Marinić-Radačić-Keglević T.
Zoljan    Zoljan    Brezik   27.03.2016 16:00   Antolović/Bernić-Dendis Mi.-Bakota
D. Motičina    Motičina    Croatia   28.03.2016 16:00   Matak/Knežević-Keglević T.-Dendis Mi.
Markovac N.    Željezničar    Mladost (S)   27.03.2016 16:00   Juričević/Dendis N.-Libić M.-Bančić
Poganovci    Poganovci    Omladinac (V)   27.03.2016 16:00   Grahovac/Galinec-Lijić-Šarić
Bokšić    Polet    Martin   28.03.2016 16:00   Moguš/Dendis Ma.-Serdar-Komadina
Lila    Lila    Seljak   26.03.2016 16:00   Sekula/Kapraljević-Bakota-Pleša
PIONIRI;

Igraju u subotu u Nizi, a u goste od 14 sati dolazi ekipa pionira NK Seljak Koška.

POČETNICI  U-10

Na Uskrsni ponedjeljak igraju prijateljsku utakmicu u Stipanovcima kod ekipe NK Mladost. Okupljanje i polazak sa doma u 15.30 sati.

Na Uskrsni ponedjeljak igraju prijeteljsku utakmicu u Stipanovcima kod ekipe NK Mladost. Okupljanje i polazak sa doma u 15.30 sati. Naime zbog velikog broja djece (ukupno 24 od 6-10 godina života) koji treniraju u sklopu Dječje športske akademije "Niza" na sastanaku roditelja i izvršnog odbora akademije odlučeno je da se predpočetnici uključe u pilot ligu U-8. Za predpočetnike bi nastupala djeca rođena 2007, 2008, i mlađi.  Liga počinje slijedeći vikend, a uključeni su Fešk Feričanci, Đurđenovac, Papuk Orahovica, Željezničar Markovac i Jedinstvo Donji Miholjac i mi. Igralo bi se 10 kola dvokružno 2x20 minuta, termini su petak predvečer, ali nisu fiksni i podložni su dogovoru trenera klubova u slučaju kišovitog i hladnog vremena. Glavni cilj ovog poteza uključiti što više mlađe djece u utakmice, pošto mlađi su imali malu minutažu u sklopu utakmica početnika U-10 (2005. i 2006. godište). Iako sa ovim potezom ukupno imamo tri selekcije u natjecanju, nadamo pomoći svih roditelja u prijevozu na utakmice na zadovoljstvo sve djece. ....ifo

Raspored utakmica predpočetnika u gornjem meniju Kategorije

VETERANI;

Ovaj vikend bez utakmica, a od slijedećeg  nadalje ugovorene su slijedeće utakmice;

1.4. petak Niza:Omladinac - Dubrava Ivanovci          17.30 h

8.4.petak Velimirovac: Croatia - Omladinac Niza       17.30 h

15.4. petak Niza: Omladinac - Croatia Velimirovac    17.30 h

22.4. petak Niza: Omladinac - Motičina                        17.30 h

29.4. petak Ivanovci: Dubrava - Omladinac niza          18h

7.5. subota Motičina-Omladinac Niza                              18h

Za ostale termine pregovori su u tijeku.

nkomladinacniza @ 11:46 |Komentiraj | Komentari: 0
srijeda, ožujak 23, 2016
PIONIRI:

Poraženi rezultatm 4:0 u Jelisavcu kod pionira NK Vihor. Domaći na samom početku utakmice vode, naši preuzimaju inicijativu i stvaraju 5-6 lijepih šansi ali bez realizacije. U finišu utakmice domaći postižu još tri gola. Slijedi utakmica sa ekipom pionira NK Seljak Koška u subotu od 14 sati.

Kolo: 18   LM -pioniri NS Našice

NK Lila / Lila    Lila    Omladinac (V)   22.03.2016 15:30   1:8
NK Mladost / Breznica Našička    Mladost (BN)    Motičina   22.03.2016 15:30   0:9
S.C.MLADOST / ČAČINCI    Mladost (Č)   Sloga   22.03.2016 15:30   9:1
Kraj Iskrice / Šaptinovci    Iskrica    Šipovac   22.03.2016 15:30   6:2
Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Željezničar   22.03.2016 15:30   2 : 0

SENIORI;

Visoko poraženi rezultatom 5:0 od ekipe iz Zoljana. Ključan moment utakmice dogodio se u 11 minuti kad je bez razloga isključen naš zadnji igrač obrane Florijan Kuzminski -Floki. Naime nakon jeden visoke lopte Floki sam sebe napucava u ruku na nekih 25 metara od gola. Lopta se odbija suparničkom igraču koji kreće u kontru, ali sudac zaustavlja utakmicu i dodijeljuje direktan crveni karton našeg igrača na čuđenje svih gledatelja na obje strane. Ako je bilo za karton onda najviše žuti, a ne za isključenje i trebao je poštivati prednost tj. ostaviti akciju gostiju do kraja, a ne ovako utjecati na utakmicu. Gosti nedugo zatim su poveli preko Luke Perkovića u 19 minuti. Još smo nekako do poluvremena parirali sa 10 igrača, ali početkom drugog dijela gosti daju dva gola na brzinu i tu je bio kraj (Dražen Rusan 49 i Mihael Jakobek 51). Nakon toga još se u listu strijelaca upisuje Dražen Rusan u 57 i 59 minuti. Slijedi gostoivanje u nedjelju  27.3. na Uskrs u Šaptinovcima od 16 sati.

U ostalim utakmicama lider Croatia sigurna protiv ekipe iz Markovca, iako su gosti prvi poveli (Marko Markotić 16 i 35, Davor Pavlović 54 i za goste Tomislav Kolembus 10). Prateća Iskrica kiksala u Koški, a domaći su zabili nakon isključenja svog igrača (Dino Duvnjak 75). Motičina upisala tri boda u Breziku i primakla se dugoplasiranom na dva boda ( Tomislav Milinković 19 i Dino Peršić 70). Mladost Stipanovci upisala drugu pobjedu u dva kola, a u ovom je minimalno savladala ekipu iz Poganovaca (Mateo Batovanja 74). Polet odnio bodove iz Vukojevaca (Elvis Mihaljević 17 i 59  i Toni Puhanić 48), a Lila pobjedila Martin u gostima istim rezultatom.

14 Martin     15 0 3 12 7 50 -43 3
PIONIRI - bili su slobodni ovo kolo u subotu, ali već igraju u utorak u Jelisavcu kod ekipa NK Vihor od 15.30 sati. Okupljanje na domu do 14.30 sati.

15 Brezik     16 0 1 15 9 164 -155

VETERANI- odigrali prvu prijateljsku utakmicu ove godine u Orahovici i poraženi 3:2 od ekipe veterana NK Papuk. Strijelci za naše Marijan Vrekalović i Stjepan Prišć.

Vukojevci    Omladinac (V)    Polet   20.03.2016 15:00   Jug/Kapraljević-Šarić
Stipanovci    Mladost (S)    Poganovci   20.03.2016 15:00   Ignjatić/Dendis Mi.-Lijić-Pleša
Velimirovac    Croatia    Željezničar   20.03.2016 15:00   Ivančić/Bernić-Libić D.
Brezik    Brezik    Motičina   20.03.2016 15:00   Ferčec/Knežević-Bakota
Niza    Omladinac (N)    Zoljan   20.03.2016 15:00   Baričević/suci iz NS Osijek
U vrlo važnoj utakmici seniori dočekuju u nedjelju od 15 sati ekipu iz Zoljana. Pošto je to prva utakmica ove godine seniorske ekipe u Nizi, nadamo se dobrom odazivu gledatelja.

PIONIRI; Slobodni ovo kolo, ali trening je zakazan u subotu od 19 sati na igralištu.

POČETNICI; Trening subota od 19 sati na igralištu.

VETERANI; Prijateljska sa veteranima NK Papuk u Orahovici, nedjelja u 15 sati.

nkomladinacniza @ 14:34 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, ožujak 12, 2016
SENIORI:

Visoko poraženi u Motičini rezultatom 6:0. Domaći ( Pavo Tičić  3, 53, Josip Tičić  32,  Marko Bodo 45, Dino Peršić  66 (penal)  i 82) bolji u svim segmentima igre. Ovim porazom smo nazadovali jedno mjesto na tablici. Slijedi iduću nedjelju utakmica kod kuće sa Zoljanom od 15 sati.

Vodeća ekipa Croatia Velimirovac tek u drugom dijelu slomila domaćina u Poganovcima (Davor Benotić 51 (p), Goran Bošnjaković 59, Dražen Uremović 65 i Davor Pavlović  83). Drugoplasirana Iskrica (Tomislav Lijić 88) minimalno pred sam kraj dobila ekipu iz Zoljana uz pregršt  kartona (3 crvena, 1 domaći i 2 gost i 8 žutih). Markovački Željezničar (Davor Čavajda 48) minimalno dobio Brezik. Stipanovačka Mladost upisala pobjedu kod Poleta iz Bokšića i odmakla se od začelja tablice. Lila (Domagoj Vuzem 43, 87, Slaven Kubaša 62 i Marijan Lazar 76)  sigurna protiv gostiju Omladinca iz Vukojevaca. Seljak u Koški poveo protiv gostiju iz Martina 4:0 (Toni Kovačevuć 3, Branimir Tomašić 8 i Zvonimir Pavlović 14 i 16), ali utakmica je prekinuta u 20 minuti jer su gosti došli sa svega 8 igrača i od toga su se dvojica povrijedila i nisu mogla nastaviti utakmicu.

PIONIRI:

Pobijedili pionire iz Brezika rezultatom 8:0.Strijelci 3 x Josip Garaj, 2 x Lukas Đurinski i po 1 x Ivan Pranješ, Gabriel Anđić i Dominik Stjepanović. Čestitke dečkima na pobjedi unutoč teškom, raskavašenom terenu uz dosta vode. Trening u ponedjeljak u 20 sati ( samo pioniri).  Više fotki i video na fejsu od kluba ....link...... https://www.facebook.com/omladinacniza/?ref=hl

Slijedeće kolo u subotu pioniri su slobodni, a u utorak  22.3. slijedi gostovanje u Jelisavcu.

VETERANI:

Otkazana utakmica  u Orahovici zbog raskvašenog i vodom natopljenog terena.

nkomladinacniza @ 17:25 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, ožujak 10, 2016
SENIORI;

U nedjelju 13.3. starta proljetni dio prvenstava u 2. ŽNL Našice. Naši gostuju u Motičini  od 14.30 sati. Nadamo da ste se zaželjeli prvenstvenoga nogometa, a našima želimo da se vrate sa dobrim rezultatom.

2. ŽNL / Kolo: 14
Šaptinovci    Iskrica    Zoljan   13.03.2016 14:30   Matak/Keglević I.-Lijić-Božiček
D. Motičina    Motičina    Omladinac (N)   13.03.2016 14:30   Sekula/Libić M.-Pleša-Bolog
Markovac N. Željezničar    Brezik   13.03.2016 14:30   Vidić/Kapraljević-Bakota-Libić D.
Poganovci    Poganovci    Croatia   13.03.2016 14:30   Šarlija/Dendis Mi.-Keglević Romanik
Bokšić    Polet    Mladost (S)   13.03.2016 14:30   Juričević/Vida-Radačić-Kljajić
Lila    Lila    Omladinac (V)   13.03.2016 14:30   Moguš/Sekula-Šarić Brus
Koška    Seljak    Martin   13.03.2016 14:30   Šumrada/Suci iz NS  Osijek

PIONIRI:

Otvaraju prvenstvo u subotu 12.3. sa početkom u 15 sati protiv ekipe iz Brezika. Nadamo se da će vrijeme dopustiti da se odigra ova utakmica s obzirom da je dobar dio igrališta raskvašen, a ima i vode. Zbog toga i kiše je upitan trening u petak za pionire i početnike.

LM - pioniri / Kolo: 16
Breznica N.  Mladost (BN)    NAŠK   12.03.2016 15:00   Koprivčić
ČAČINCI    Mladost (Č)   Omladinac (V)   12.03.2016 15:00   x
Šaptinovci    Iskrica    Motičina   12.03.2016 15:00   Libić
Đurđenovac    Đurđenovac    Sloga   12.03.2016 15:00   Božiček
Koška    Seljak    Šipovac   13.03.2016 10:00   Brus
Markovac N.  Vihor    Željezničar   12.03.2016 15:00   Keglević T.
Niza    Omladinac (N)    Brezik   12.03.2016 15:00   Dendis Mi.

VETERANI;

Igraju prvu utakmicu ove sezone u Orahovici kod ekipe veterana NK Papuk. Utakmica zakazana za 15 sati u nedejlju 13.3.

nkomladinacniza @ 21:41 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, ožujak 4, 2016
Zbog vodom natopljenih i djelomice potopljenih terena (kod nas i njih) otkazane su utakmice i to seniora sa NK Seonom i pionira sa NK Vihor iz Jelisavca

Slijedi slijedeći vikend  su na rasporedu prvenstvene utakmice u obje kategorije.