12. Božićni malonogometni turnir Našice 2014/15

Seniori:

30 12. utorak

Motičani CB Roko - Koška           2:1

Bujdini sinovi - Duhovi Orahovica  3:5

Počinjemo dobro utakmicu i odmah na početku vodimo 2:0  golovima Filipa Kuzminskog i Gorana Tomca. Nakon toga stajemo i protivnik u svega pola minute izjednačava i do kraja poluvremena preokreće rezultat i vodi 4:2, s time da je četrvrti gol pao sa zvukom sirene za poluvrijeme. U drugom dijelu gosti postižu i peti gol, a nakon toga naši imaju 2-3 vrlo lijepe šanse ali bez realizacije. Pred kraj Tomislav Kuzminski ublažuje svojim golom poraz. Duhovi ovom pobjedom  osigurali prolaz u drugu fazu turnira uz ekipe Motičana i Koškana.

Bujdini sinovi - Motičani CB Roko              2:3

Pružili su naši večeras dobru igru. Poveli na početku golom Gorana Tomca nakon lijepe akcije te stvorili nešto kasnije još 2 izgledne prilike. Pred kraj prvog dijela protivnici se dižu i prvo izjednačuju, a onda 5 sekundi prije kraja prvog dijela dolaze u vodstvo. Početkom  drugog dijela naši igraju bolje i opet golom Gorana Tomca izjednačuju i imamo još dvije lijepe prilike. 5 minuta prije kraja gosti dolaze u vodstvo i odnose sva tri boda. Ovim porazom šanse za prolazak u drugi krug svedene su na minimum.

3 kolo

BC Team Cavalli - Bujdini sinovi                3:1

Pružili dosada najlošiju partiju pogotovo u prvom poluvremenu kad nismo ozbiljnije zaprijetili protivničkim vratima. Suparnici dolaze do vodstva 3:0 (2:0 na poluvremenu) sredinom drugog dijela i tek tada počinjemo nešto ozbiljnije igrati i stvarmo 2-3 šanse od koju jednu koristi Silvestar Misbrener i postiže kasnije se ispostavilo počasni gol. Moram spomenuti ( ne tražim opravdanje za našu ekipu) malo čudan raspored utakmica koji je napravio organizator turnira jer naši su odigrali 3 utakmice u 3 dana, a neke ekipe još nijednu ili tek jednu..........

2 kolo 22.12.

Motičani CB Roko - Duhovi Orahovica       4:2

Bujdini sinovi-Mladost Stipanovci                2:3

Izgubili večeras 3:2 od ekipe Mladosti iz Stipanovaca. Gosti brzo dolaze u vodstvo 2:0 početkom utakmice, te imaju još nekoliko prilika iz kojih pogađaju tri stative. Naši bezidejni u prvom dijelu. Sredinom drugog dijela smanjujemo na 2:1 lijepim golom Sebastijana Galinca. 5 minuta prije kraja sa desetak metara pogađa Marin Kuzminski. Kad smo se ponadali bodu 30-tak sekundi do kraja Stipanovčani uspijevaju iz slobodnog udarca postići pobjedonosni gol.

1. kolo  21.12

Duhovi Orahovica- BC Team Cavalli        1:0

Motičani CB Roko - Mladost Stipanovci    6:2

Bujdini sinovi - Koška                                3:2

U prvom utakmici ovogodišnjeg turnira naša ekipa Bujdini sinovi ostvarila pobjedu nad susjedima iz Koške rezultatom 3:2. Naši na početku utakmice imali više od igra, stvaraju 2-3 izgledne prilike od kojih jednu koristi Marin Kuzminski. Koškani pred kraj poluvremena prijete, ali ne uspijevaju savladati Čimbija. Početkom drugog dijela Marin Kuzminski je presjekao jednu loptu i izlazi sam pred golmana i povećava na 2:0. Koškani smanjuju na 2:1 iz dosuđenog penala nakon igranja rukom našeg igrača unutar šesterca. Nešto kasnije iz jedne akcije Sebastijan Galinec povećava na 3:1, iako smo prije toga imali još izglednih prilika. Koškani u posljednjem dijelu utakmice uspijeva samo smanjiti rezultat. Čestitke svim našim igračima na dobroj igri i borbenosti, te zahvala svima koji su popratili našu ekipu sa tribina, te ih pozivamo i na ostale utakmice. Nova utakmica je sutra (ponedjeljak 22.12.) od 20.40 sati protiv starih znanaca iz Stipanovaca NK Mladost.

LIMAČI

Limači ekipa DŠA Niza pobijedili 2:0 ekipu NK Đurđenovca. Počeli utakmicu dobro sredinom prvog dijela poveli pogotkom Predraga Serdara koji je nešto prije pogodio gredu. U drugom dijelu 3 minute do kraja Slavko Oreški postavlja konačnih 2:0. Čestitke našim najmlađima. Od naših Slavko Oreški ponio epitet igrača utakmice a Leon Budić je najbolji vratar.

Raspored utakmica

Početnici  U-10

Skupina B -Dječja športska akademija "Niza", Nogometna akademija Mursa Osijek, NK Zoljan i NK Našk 2 Našice.

Raspored utakmica:

2.1. petak

Našk 2 - Zoljan            6:0

Mursa trans - Našk 2   6:1

4.1. nedjelja

DŠA Niza - Mursa Trans Osijek   0:8

Naša mlada ekipa nije mogla parirati tehnički uigranijoj ekipi iz Osijeka.

6.1. utorak

DŠA Niza - Zoljan 2:0

7.1. srijeda

Mursa trans -Zoljan 13:1

Dša Niza - Našk 2    0:6

Odigrali naši dobru utakmicu. Poveli golom Tina Mauhara nakon kornera polovicom prvog dijela. Sredinom drugog dijela vode 2:0 golom Dominika Stjepanovića. Ekipa Zoljana 2 minute prije kraja smanjuje ali do kraju nisu više imali prilike. Čestitke našima, sutra predstoji utakmica sa Naškom 2 u 16 sati i borba za ulazak u polufinale.

Mursa trans - Zoljan 13:1

Dša Niza - Našk 2      0:6

Nije se moglo protiv iskusnijeg protivnika koji je imao više od igra. Početnici oprostili od daljnjeg natjecanja ostvarivši jednu pobjedu i dva poraza

Skupina B

Dječja športska akademija "Niza", NK Lila, CB Radić i Nogometna akademija Krpan -Babić.

DŠA Niza- NA Krpan -Babić   0:10

NA Krpan - Babić - CB Radić  3: 0

U prvoj utakmici naši pioniri bili su nemoćni pred uigranim protivnikom iz nogometne akademije.

Dša Niza - Lila   1:3

CB Radić - Lila   2:0

Poveli lijepim golom Karla Suka. Protivnici do poluvremena izjednačavaju da bi u drugom dijelu postigli još dva gola i zasluženo pobijedili.

Lila- NA Krpan-Babić            0.10

Dša Niza - CB Radić             0:5

Pioniri odigrali posljednju utakmicu na turniru i izgubili od ekipe CB Radić koja se ovom pobjedom plasirala u drugi krug. Pošto je ovo prvi nastup pionira na turniru nadamo se da će novostećeno iskustvo bolje upotrijebiti slijedeće godine.

1 kolo

Niza -Motičina             1:2   (Strijelac Kruno Bogdanić)

Vila Đakovo - Policija   3:1

2 kolo

Motričina - Vila Đakovo            0:3

Policija - Kamenolom Gradac   2:1

3 kolo -subota 3.1.

Niza - Vila Đakovo            0:0 (penali Đakovo)

Kamenolom - Motičina     3:0

4 kolo

Policija - Motičina         1:0

Niza - Kamenolom       2:1

Veterani pružili dobru igru i upisali prvu pobjedu. Poveli golom Marija Kruljca, da bi protivnici izjednačili, a drugi gol efektno sa polovice terena za naše postiže Anđelko Škorić. Slijedi u srijedu 7.1. od 17 sati utakmica sa ekipom Policije koja će odlučiti o ulasku u drugi krug. Našima veteranima treba pobjeda, pa poziv svima da dođu podržati  veterane...

Vila Đakovo - Kamenolom    1:0

Niza - Policija                        0:1

Veterani poraženi u dvoboju protiv ekipe Policije. U prvom dijelu imaju inicijativu te jednu odličnu šansu ali lopta završava na stativi. Nakon toga policajci postižu gol sa ruba deveteraca. Pred kraj naši opet pogađaju stativu i ovim porazom završavaju sudjelovanje na turniru.

petak, prosinac 19, 2014
Večeras izvučene skupine 12. božićnog malonogometnog turnira u Našicama. Naši Bujdini sinovi nalaze se u skupini C sa ekipama:

Skupina C:

Motičina CB Roko, Duhovi Orahovica, Bujdini sinovi, Koška, BC Team Cavalli, Mladost Stipanovci.

Prva utakmica je na rasporedu u nedjelju od 18.40 sati sa ekipom Koške. Pozivamo sve naše navijače da dođu podržati našu ekipu.

Ostale skupine:

Skupina A:

Džezeri, Saletovi anđeli, CB Amadeus, Kamenolom Gradac, Guravci Radic coffeeQbar.

Skupina B:

Prelo osječko pivo, CB Prestige, CB Lotus Zeko, Đurda City-Aid Barić, Prvo hrvatsko pivo.

Skupina D:

CB Izzy, Goldfinger, Tulipani, Grickavci, Pecka d.o.o., Waldra Commerce Đurđenovac.

Sutra  (20.12.) se sastaju:

Duhovi Orahovica – BC team Cavalli (18,00),

Motičina CB Roko – Mladost Stipanovci (18,40),

CB Izzy - Waldra Commerce Đurđenovac (19,20),

Prelo Osječko pivo – Prvo hrvatsko pivo (20,00),

Goldfinger – Pecka d.o.o. (20,40),

CB Prestige – Đurdan city Aid Barić (21,20)

četvrtak, prosinac 4, 2014
Evo, završila je ovogodišnja i proljetna i jesenska sezona i sad u ovom "zimskom" dijelu ostaje nam da pratimo samo "mali" nogomet i to na Božićnim turnirima. Iako ih je više na našem području (Našice, Valpovo, Orahovica,,,,) mi smo i dalje samo na ovom nama najbližem, našičkom.

Srećom i tu imamo "konja za utrku".

Bujdini sinovi i ove godine ne posustaju. Štoviše, postaju jedni od rijetkih ekipa koja ima tradiciju, a neka mjesta u našem okruženju ne mogu se sa time pohvaliti. Nastali 2008.god na ljetnom turniru za Veliku Gospu u Koški  u spomen poginulom frendu, ocu, Miroslavu Kneževiću - Bujdi držimo se i sada.

I da sad ne tražim slike po internetu nabrojati ću ljude koji su igrali za tog velikog čovjeka, a bez kojeg se vjerojatno se ne bi nikad ni odvažili za ovakav "projekt": Mario Bodakoš (prvi golman), Mirko Pleša, Antun Čimbura, Rudi Pajnić, Florijan Kuzminski, Vladimir Petrović, Josip Čimbura, Danijel Čosić (dvije najveće nade, na njima ostaje ovo sve), Božidaaaar Reljac  (igrati će dok je živ),  Krunoslav Bencek-Benđo (najzaslužniji za pokretanje ove ekipe op. a. ifo)), Sven Jugović, Anđelko Petrović, Milan Petranović, Mladen Serdar (i Predrag najmlađi igač - nasljednik), Tomislav Kuzmiski, Marin Kuzminski, Ante Knežević, Nikola Hrnjak, Goran Matković, Mario Petrović,  Krunoslav Kovaćević - Champa, Stjepan Kubica, Željko Wolf, Elvis Markovčić, Josip Bardy-Joka, Mario Tomac, Tomislav Brkanić, Robert Jakovac, Goran Tomac, mlade nade - Elvis Bujdo, Danijel Ćosić (opet spomenut, nema ih dva), David Rajs, Silvester Misbrener, Sebastijan Galinec, Branimir Galinec, Filip Kuzminski,... (još smo igrali pod imenom "Crkveni zbor Niza - Beljevina 2010 - gdje su zaigrali Mario Prevolšek, Josip Vladika, te Brezovljanima 2010 - gdje su zaigrali Davor Pajnić i Ivan Cuca, a na prošlogodišnjem turniru je zaigrala i ekspedicija iz BiH: Marinko Lukić, Markica Labudović i Danijel Križanović).

Na svim ovim "turnirima" pratili su nas vjerni navijači Ivo Bardy (statističar, sponzor), Ilija Vonić, Mile Serdar, Josip Misbrener, Stjepan Kuzminski-Pepek, Josip Pavlović, Glorija Jurišić, Marinko Sarajlić, Goran Pajnić, David Kuzminski, Krešimir Milorad, Ivan Jug, Željko Čosić, Zdravko Kuzminski, Zvonko Paska, Antun Markovčić-Furak.... i drugi koji su "uskočili" kad je trebalo, dalje izdvajam "žene, sestre, majke" igrača te Stjepana Kuzminskog - Čanka  koji nam te majke najviše spominje s tribina, ali nam je ipak drag. Na kraju ću još spomenuti "Čika" Boru Janjića koji ni nije iz našeg sela, a uvijek nam rado pomaže i uvijek je čovjek uz nas, Kao što vidite 30-tak ljudi je nabrojano koji su direktno uz Bujdine sinove, a koliko nas tek indirektno prati, HVALA VAM SIMA.

Sad ako sam nekoga izostavio ja se ispričavam (Bendjo).

Uglavnom, i ovog Božića, Vaša ekipa BUJDINI SINOVI ima namjeru promovirati Nizu i Bujdu na malonogometnom turniru u Našicama koji će se održati u sljedećih mjesec dana,

Sve u svemu, očekujemo da će turnir početi 13.12.2014. Izvlačenje će biti dan prije. Raspored ćemo ovdje objaviti, a okupljanje igrača i navijača će uvijek biti sat i pol prije svake naše utakmice na Domu, tj.klubu. Svi su dobrodošli da se povezu ili da nas povezu, pa svi zajedno navijamo i sudjelujemo.

Ove godine planira se pomlađivanje ekipe, ali i dalje da to budu igrači na kojima je Bujdo ostavio barem nekakav trag iako su mlađi (relativno):  Josip Čimbura (golmančina), David Rajs, Elvis Bujdo, Silvester Misbrener, Filip Kuzminski, Sebastijan Galinec, Goran Tomac, Milan Petranović, a odgovor par igrača još čekamo. Da napomenem, svi gore navedeni igrači mogu sudjelovati, a u skoro vrijeme se planira osnovati i veteranska ekipa.

Iako smo u zadnjih godinu dana skupljali priloge za ovaj turnir donacije u biritiji kluba i dalje nam treba pomoć za uplatu kotizacije, a već nam je duže vrijeme želja i novi dresovi. Stoga sve koji mogu, žele pomoći neka se jave Bendji ili Flokiju u birtiju (uplate donacije u Supersport račun (bendjo1), račun kluba, pa i osobno, svakako možete pomoći) bilo to financijski ili bilo kako, važno da ste uz nas.

Pozdrav svima i vidimo se u dvorani.

P.S.

Obavijest: Treninzi ovaj vikend su subota 5.12. od 14-16 sati, pod balonom na Ribnjaku, limači i početnici ( od 6 -10 godina), a u nedjelju u isto vrijeme pioniri. Polazak ispred doma u 13.30 sati.

nkomladinacniza @ 00:51 |Komentiraj | Komentari: 0