Blog - prosinac 2011
subota, prosinac 31, 2011

                                                  

Sretna i uspješna Nova 2012 godina svim posjetiteljima ovih stranica.................

A šta reći o našem klubu.2011 bila je dobra u proljeće kad se je osvojilo 9 mjesto a moglo se i bolje da pred kraj nije usljedilo nekoliko lošijih tekmi.Jesenski dio jedan od najlošijih po rezultatu u posljednje vrijeme,  za sigurnom zonom zaostajemo 10-tak bodova i bit će vrlo teško bilo što učiniti......Slijedi godišnja skupština pa će biti prilike nadamo se o svemu raspraviti............

Juniori su prošlu sezonu(u proljeće) završili na vrlo dobrom 4 mjestu što je najbolji rezultat u posljednjih 10-tak godina,trenutno su u sredini ljestvice jesenskog dijela sa mogućnosti napredovanja prema gore.

Nadam se da ćemo svi zajedno u 2012g u našem selu gledati što kvalitetniji nogomet i postizati što bolje rezultate.

Živjeli...........................

nkomladinacniza @ 23:55 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
subota, prosinac 24, 2011
              Narodi nam se Kralj nebeski,

                                                            od Marije,Čiste Djevice

                                                             na tom mladom ljetu

                                                              veselimo se,

                                                         Mladog Kralja mi slavimo.......

                                                        Hrvatska pučka božićna pjesma

Sretan i blagoslovljen Božić svim posjetiteljima ovih stranica.............

nkomladinacniza @ 23:55 |Komentiraj | Komentari: 10 | Prikaži komentare
subota, prosinac 17, 2011


Večeras izvučene skupine Božićnog malonogometnog turnira u Našicama na kojem nastupaju i naši dečki u ekipi nazvanoj Bujdini sinovi.Kako sma uspio saznati prvu tekmu igraju u ponedjeljak (19.12) sa početkom u 21.30h sa ekipom Pecka iz N.Markovca.Ove godine prijavljeno je 27 seniorskih ekipa podijeljenih u 6 skupina.Raspored i satnice ostalih utakmica naše ekipe biti će objavljene ovdje čim saznamo termine. Nadam se da ćete popratit nastupe naših u što većem broju......ifo

 

 

BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2011/12

preneseno sa http://www.nasice.com/

 

SENIORI –  A :                                     SENIORI –  B :

1. DŽEZERI                                                 1. MOTIČANI

2. FERAPLAST                                            2. BRACA SEONA

3. VESELA DRUŽINA                                  3. RADIOTON

4. PSC OPEL OSIJEK                                 4. DŽENTLMENI

 

SENIORI –  C :                                    SENIORI –  D :

1. FRIZERSKI SALON FRANJO                1. CB TONČO STRIZIVOJNA

2. AŠ CILJ ĐURĐENOVAC                        2. LAVOVI

3. CB BAZA VIŠNJEVAC                            3. PILIĆI

4. BT FORTUNA D.MIHOLJAC                 4. NK MLADOST STIPANOVCI

5. NINDŽE

 

SENIORI –  E :                                  SENIORI –  F :

 1. GRADSKA KAVANA                              1. GURAVCI VIDIK d.o.o.

2. S POLA SNAGE                                     2. BAMBUČA

3. SLAVONSKA RAVNICA                          3. BUJDINI SINOVI

4. CB IZZY                                                4. PECKA d.o.o

5. PUPIĆ TEAM                                         5. RIBE PTICE

19.12.2011. PONEDJELJAK

18,00      MOTIČINA – DŽENTLMENI                                               8-0

18,40      DŽEZERI – FERAPLAST                                                    4-1

19,20      LAVOVI – NINDŽE                                                            5-0

20,00      S POLA SNAGE –PUPIĆ TEAM                                          6-3

20,40      FRIZERSKI SALON FRANJO – AŠ CILJ ĐURĐENOVAC        1-3

21,30      BUJDINI SINOVI –PECKA d.o.o.                                       1-3

 

20.12.2011. UTORAK

18,00      PSC OPEL OSIJEK – VESELA DRUŽINA                          6-2

18,40      CB TONČO STRIZIVOJNA - LAVOVI                                4-3

19,20      S POLA SNAGE – CB IZZY                                             2-2 p 5-3

20,00      BUJDINI SINOVI – GURAVCI VIDIK d.o.o.                     0-7

20,40      NK MLADOST STIPANOVCI - NINDŽE                            3-0

21,30      BRACA SEONA – RADIOTON                                         1-5

 

21.12.2011. SRIJEDA

18,00      PECKA d.o.o. – RIBE PTICE                                               5-1

18,40      VESELA DRUŽINA - DŽEZERI                                             3-9

19,20      BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC – CB BAZA VIŠNJEVAC      0-5

20,00      RADIOTON - MOTIČANI                                                    0-3

20,40      GURAVCI VIDIK d.o.o. - BAMBUĆA                                   5-1

21,30      CB IZZY – PUPIĆ TEAM                                                    6-2

22.12.2011. ČETVRTAK

18,00      PILIĆI – MLADOST STIPANOVCI                       2:0

18,40      PUPIĆ TEAM – GRADSKA KAVANA                     0:7

19,20      NINDŽE- CB TONČO STRIZIVOJNA                    1:9

20,00      CB IZZY –SLAVONSKA RAVNICA                       0:1

20,40      BAMBUĆA – RIBE PTICE                                     3:0

21,30      ĐŽEZERI - PSC OPEL OSIJEK                             3:1

23.12.2011. PETAK

18,00      FRIZERSKI SALON FRANJO – BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC 3:0

18,40      FERAPLSAT – VESELA DRUŽINA                                             1:2

19,20      NINDŽE - PILIĆI                                                                    0:5

20,00      DŽENTLMENI - RADIOTON                                                     0:7

20,40      PUPIĆ TEAM – SLAVONSKA  RAVNICA                                   1:7

26.12.2011. PONEDJELJAK

18,00      RIBE PTICE – BUJDINI SINOVI                                1:1 p 3:2

18,40      GRADSKA KAVANA – S POLA SNAGE                        3:5

19,20      AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – CB BAZA VIŠNJEVAC         1:1 p 9:10

20,00      PILIĆI – CB TONČO STRIZIVOJNA                           0:3

20,40      GURAVCI VIDIK d.o.o. – PECKA d.o.o.                    6:2

 

27.12.2011. UTORAK

18,00      FERAPLAST – PSC OPEL OSIJEK                                      2:5

18,40      BRACA SEONA - DŽENTLMENI                                         5:1

19,20      CB TONČO STRIZIVOJNA – NK MLADOST STIPANOVCI    4:1

20,00      BAMBUĆA – BUJDINI SINOVI                                          5:0

20,40      SLAVONSKA RAVNICA – GRADSKA KAVANA                     1:3

28.12.2011. SRIJEDA

18,00      PECKA d.o.o. – BAMBUĆA                                                9:0

18,40      AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC  4:1

19,20      NK MLADOST STIPANOVCI - LAVOVI                                 0:2

20,00      S POLA SNAGE – SLAVONSKA RAVNICA                            3:4

20,40      RIBE PTICE – GURAVCI VIDIK d.o.o.                                 1:6

29.12.2011. ČETVRTAK

18,00      MOTIČANI – BRACA SEONA                                          4:2

18,40      GRADSKA KAVANA – CB IZZY                                        2:0

19,20      LAVOVI - PILIĆI                                                           1:1 p 3:4

20,40      CB BAZA VIŠNJEVAC – FRIZERSKI SALON FRANJO       4:2

Tablica skupina  F

1. Guravci Vidik d.o.o.                    4 4 0 0   24:4     12*

2. Pecka d.o.o.                               4 3 0 1   19:8      9* 

3. Bambuća                                    4 2 0 2    10:17    6

4. Ribe ptice                                   4 0 1 3    3-15      1

5Bujdini sinovi                                            4 0  1   3     2-16       1

* Prva i druga ekipa iz svake skupine plasiraju se u drugi krug razigravanja.Formiraju se dvije skupine po 6 ekipa koje igraju međusobno a prve dvije ekipe iz obje skupine ulaze u polufinale turnira.

Rezultate ubuduće  možete pratiti na http://nasice.com/ i http://nogos.info/




 




nkomladinacniza @ 21:47 |Komentiraj | Komentari: 9 | Prikaži komentare
subota, prosinac 3, 2011
        

U nedjelju 4 prosinca održavaju se u Hrvatskoj izbori za zastupnike u Hrvatskom saboru.

Biračko mjesto u Nizi nalazi se u zgradi škole i otvoreno je od 07.00h - 19.00h.

Izađite i glasajte za ljude za koje mislite da će najbolje voditi Lijepu našu u naredne 4 godine.

 

 

nkomladinacniza @ 12:00 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
SLJEDEĆA UTAKMICA

SENIORI
Slijedeća utakmica
Prvenstvena - nedjelja 29.4.u 17 sati
Niza: Omladinac - Lug Bokšić Lug
Posljednja odigrana:
Prvenstvena 22.4.2018.
Seona- Omladinac Niza 1:3
Strijelci; Božidar Reljac, Robert Jakovac i Mihael Mihić
PIONIRI
Slijedeća utakmica:
Prvenstvena 28.4. subota 15.30 sati
   Niza: Omladinac -Đurđenovac
     Posljednja odigrana
Prvenstvena 14.4.2018.
 Podgorač: Sloga-Omladinac Niza 2:1
 Strijelci: Luka Rogulić
POČETNICI U-10
Slijedeća utakmica
Prvenstvena 28.4.subota u 10 sati
 Niza: Omladinac - Papuk Orahovica
Posljednja odigrana
      prvenstvena 21.4.2018.    
 Zoljan- Omladinac Niza  6:7
 Strijelci:5xNoa Paska, po 2x Petar Barišić
VETERANI:
Slijedeća utakmica:
Prijateljska -27.4.petak 17.30 sati
 Niza: Omladinac - Omladinac Selci Đakovački
 Posljednja odigrana:
prijateljska 13.4.2018.
Đurđenovac-Omladinac Niza 1:5
Strijelci: 3x Franjo Bodakoš, Elvis Markovčić i Anđelko Škorić 

Za raspored svih utakmica veterana klikni  dolje na ikonu
  


Treninzi: na igralištu 
FACEBOOK
MI SMO PRVACI





Arhiva
 
Index.hr
Nema zapisa.