Blog - siječanj 2007
subota, siječanj 20, 2007
nkomladinacniza @ 20:37 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, siječanj 7, 2007
Rođen: 15.06.1971.

Horoskop: Blizanac

Klubovi za koje je igrao:
Nk Omladinac Niza
                                            Nk Victoria Naš. Markovac
                                            Nk Našk Našice




 
 
 
                          
Predsjednikovi prijatelji                            Predsjednikova rodna kuća

 
Uvijek omiljen u društvu djevojaka  

                        
 Predsjednik na poslu                                        Uvijek daje sve od sebe
 
           
   
       Nekad se čovjek i umori od nas, ali on je ipak NAŠ PREDSJEDNIK



 
nkomladinacniza @ 23:42 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, siječanj 6, 2007
 

II ŽNL Našice - Seniori 11/12 
Rb Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Croatia 26 20 4 2 59 16 64
2 Sloga 26 16 5 5 69 32 53
3 Motičina 26 13 7 6 55 27 46
4 Martin 26 15 1 10 57 44 46
5 Mladost (st) 26 12 5 9 46 32 41
6 Mladost (bn) 26 10 6 10 43 45 36
7 Željezničar 26 10 6 10 41 41 36
8 Omladinac (vu) 26 9 6 11 52 43 33
9 Zoljan 26 9 5 12 46 61 32
10 Zagorac 26 9 4 13 38 57 31
11 Iskrica 26 9 3 14 32 49 30
12 Šipovac 26 7 6 13 42 61 27
13 Lađanska (-6) 26 7 7 12 30 47 22
14 Omladinac (ni) 26 2 3 21 17 72 9
 


Liga NS Našice - Juniori 11/12
                 
Rb Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Motičina 18 15 1 2 81 25 46
2 Željezničar 18 14 2 2 80 18 44
3 Vihor 18 12 2 4 65 22 38
4 Brezik 18 11 1 6 50 33 34
5 Đurđenovac 18 9 0 9 53 51 27
6 Omladinac (ni) 18 8 1 9 43 49 25
7 Šipovac 18 6 3 9 31 42 21
8 Omladinac (vu) 18 4 1 13 22 70 13
9 Mladost (nb) (-2) 18 3 2 13 22 70 9
10 Zagorac 18 0 3 15 11 78 3
nkomladinacniza @ 22:57 |Komentiraj | Komentari: 0
nkomladinacniza @ 04:29 |Komentiraj | Komentari: 0
utorak, siječanj 2, 2007


Druga županijska liga NS Našice

Nakon 13 kola
1. Lađanska 13 9 2 2 20 7   29
2. Victoria 13 8 3 2 27 12   27
3. Croatia 13 7 5 1 32 9   26
4. Omladinac(VU) 13 8 1 4 27 18   25
5. Đurđenovac 13 8 2 3 37 16   23(-3)
6. Mladost(ST) 13 6 2 5 19 19   20
7. Šipovac 13 5 3 5 19 24   18
8. Iskrica 13 6 0 7 21 27   18
9. Zoljan 13 4 4 5 12 20   16
10. Brezik 13 3 3 7 17 23   12
11. Mladost(BN) 13 4 0 9 19 30   12
12. Omladinac(NI) 13 3 3 7 6 22   12
13. Zagorac 13 3 1 9 12 23   10
14. Sloga 13 1 3 9 8 33    6



Rezultati po kolima:

1.kolo   2.kolo  
Sloga - Mladost (BN) 1-3   Mladost (BN) - Croatia 1-2
Iskrica - Omladinac (NI) 4-0   Zagorac - Mladost (ST) 1-3
Đurđenovac - Victoria 0-3   Šipovac - Omladinac (VU) 3-0
Zoljan - Lađanska 1-0   Lađanska - Brezik 1-0
Brezik - Šipovac 0-1   Victoria - Zoljan 1-2
Omladinac (VU) - Zagorac 3-0   OMladinac (NI) - Đurđenovac 0-2
Mladost (ST) - Croatia 1-1   Sloga - Iskrica 2-0
         
3.kolo   4.kolo  
Iskrica - Mladost (BN) 1-0   Mladost (BN) - Zagorac 1-0
Đurđenovac - Sloga 6-0   Šipovac - Croatia 0-3
Zoljan - Omladinac (NI) 0-0   Lađanska - Mladost (ST) 2-1
Brezik - Victoria 2-0   Victoria - Omladinac (VU) 4-0
Omladinac (VU) - Lađanska 0-2   Omladinac (NI) - Brezik 2-1
Mladost (ST) - Šipovac 2-2   Sloga - Zoljan 0-3
Croatia - Zagorac 6-0   Iskrica - Đurđenovac 0-1
         
5.kolo   6.kolo  
Đurđenovac - Mladost (BN) 6-1   Mladost (BN) - Šipovac 1-2
Zoljan - Iskrica 2-4   Lađanska - Zagorac 1-0
Brezik - Sloga 4-0   Victoria - Croatia 3-3
Omladinac (VU) - Omladinac (NI) 3-0   Omladinac (NI) - Mladost (ST) 0-3
Mladost (ST) - Victoria 0-2   Sloga - Omladinac (VU) 1-4
Croatia - Lađanska 1-0   Iskrica - Brezik 3-1
Zagorac - Šipovac 4-0   Đurđenovac - Zoljan 2-2
         
7.kolo   8.kolo  
Zoljan - Mladost (BN) 1-5   Mladost (BN) - Lađanska 1-4
Brezik - Đurđenovac 1-6   Victoria - Šipovac 3-0
Omladinac (VU) - Iskrica 3-0   Omladinac (NI) - Zagorac 0-0
Mladost (ST) - Sloga 2-0   Sloga - Croatia 0-4
Croatia - Omladinac (NI) 0-0   Iskrica - Mladost (ST) 3-0
Zagorac - Victoria 1-2   Đurđenovac - Omladinac (VU) 5-2
Šipovac - Lađanska 1-2   Zoljan - Brezik 2-2
         
9.kolo   10.kolo  
Brezik - Mladost (BN) 3-1   Mladost (BN) - Victoria 2-1
Omladinac (VU) - Zoljan 2-1   Omladinac (NI) - Lađanska 0-3
Mladost (ST) - Đurđenovac 3-1   Sloga - Šipovac 2-2
Croatia - Iskrica 8-0   Iskrica - Zagorac 2-1
Zagorac - Sloga 2-0   Đurđenovac - Croatia 2-2
Šipovac - Omladinac (NI) 3-0   Zoljan - Mladost (ST) 3-0
Lađanska - Victoria 0-0   Brezik - Omladinac (VU) 1-1
         
11.kolo   12.kolo  
Omladinac(VU)- Mladost(BN) 5-1   Mladost(BN) - Omladinac(NI) 1-3
Mladost(ST)-Iskrica 2-0   Sloga – Victoria 2-2
Croatia-Zoljan 1-0   Iskrica – Lađanska 2-3
Zagorac-Đurđenovac 0-3   Đurđenovac – Šipovac 3-1
Šipovac-Iskrica 3-2   Zoljan – Zagorac 1-0
Lađanska-Sloga 0-0   Brezik – Croatia 1-1
Victoria-Omladinac(NI) 2-1   Omladinac(VU) – Mladost(ST) 3-1
         
13.kolo   14.kolo  
Mladost(ST) – Mladost(BN) 2-1      
Croatia – Omladinac(VU) 0-1      
Zagorac – Brezik 3-1      
Lađanska – Đurđenovac 2-0      
Šipovac – Zoljan 2-2      
 
nkomladinacniza @ 23:51 |Komentiraj | Komentari: 0
nkomladinacniza @ 00:00 |Komentiraj | Komentari: 8 | Prikaži komentare
ponedjeljak, siječanj 1, 2007

R.b. Prezime i ime Utakmice Minutaža Prosjek
u odigranima
Prosjek
u 13 kola
1. Jugović  Sven 13/13 1073 82:32 82:32
2. Bencek  Krunoslav 12/13 986 82:12 76:51
3. Serdar  Mladen 13/13 957 73:36 73.36
4. Pajnić  Rudi 11/13 955 86:48 73:28
5. Pajnić  Davor 11/13 950 86:24 73:05
6. Reljac  Božidar 11/13 835 75:54 64:14
7. Paska  Stjepan 11/13 729 66:18 56:05
8. Pleša  Mirko 13/13 672 51:42 51:41
9. Bardy  Josip 7/13 630 90:00 48:28
10. Tomac  Krunoslav 8/13 586 73:18 45:05
11. Barišić  Tomica 11/13 563 51:12 43:19
12. Meščić  Nenad 8/13 540 67:30 41:32
13. Stjepanović  Dražen 9/13 439 48;48 33:46
14. Petrović  Vladimir 11/13 430 39;06 33:05
15. Oreški  Davor 8/13 427 53;24 32:51
16. Paska  Darko 4/13 326 81:30 25:05
17. Kuzminski  Tomislav 4/13 312 78:00 24:00
18. Petrović  Anđelko 6/13 303 50:30 23:19
19. Stojaković  Danijel 5/13 302 60:24 23:14
20. Kuzminski  Florijan 6/13 259 43:12 19:55
21. Bodakoš  Marko 3/13 199 66:18 15:19
22. Čosić  Željko 2/13 135 67:30 10:23
23. Kuzminski  Filip 10/13 103 13:18 7:55
24. Markovčić  Elvis 2/13 69 34:30 5:19
25. Čimbura  Antun 3/13 57 19:00 4:23
26. Kuzminski  David 6/13 24 4:00 1:51
27. Matković  Goran 9/13 18 2:00 1:23
28. Kuzminski  Dario 1/13 0 0:00 0:00
29. Anić  Hrvoje 1/13 0 0:00 0:00
nkomladinacniza @ 23:07 |Komentiraj | Komentari: 0
Druga županijska liga NS Našice

Nakon 13. kola
ut
dob
n
izg
+
-
bod
1.
Lila
13
11
1
1
38
6
34
2.
Lađanska
13
9
2
2
24
11
29
3.
Omladinac (VU)
13
7
3
3
43
21
24
4.
Mladost (ST)
13
7
3
3
27
15
24
5.
Victoria
13
7
1
5
32
21
22
6.
Croatia
13
7
1
5
31
22
22
7.
Zoljan
13
6
3
4
23
22
21
8.
Iskrica
13
5
4
4
22
26
19
9.
Radnik
13
5
2
6
20
18
17
10.
Sloga
13
3
2
8
15
30
11
11.
Đurđenovac
13
3
1
9
12
34
10
12.
Mladost (NB)
13
2
3
8
15
34
9
13.
Zagorac
13
2
3
8
26
45
9
14.
Brezik
13
1
3
9
11
34
6



Rezultati po kolima:


1. kolo
Omladinac (V) - Iskrica
8-0
Lila - Zagorac
8-0
Croatia - Mladost (S)
3-1
Sloga - Mladost (NB)
2-1
Đurđenovac - Lađanska
1-2
Viktoria - Radnik
0-1
Zoljan - Brezik
2-0

3. kolo
Sloga - Iskrica
1-1
Đurđenovac - Omladinac (VU)
0-2
Zoljan - Mladost (NB)
2-1
Lila - Lađanska
2-0
Croatia - Brezik
4-2
Victoria - Zagorac
5-0
Radnik - Mladost (ST)
2-2

5. kolo
Đurđenovac - Iskrica
1-4
Zoljan - Sloga
1-0
Lila - Omladinac (VU)
4-0
Croatia - Mladost (NB)
5-0
Radnik - Brezik
4-0
Mladost (ST) - Zagorac
6-3
Victoria - Lađanska
0-1

7. kolo
Zoljan - Iskrica
2-3
Lila - Đurđenovac
6-0
Croatia - Sloga
4-1
Victoria - Omladinac (VU)
2-2
Radnik - Mladost (NB)
0-0
Mladost (ST) - Lađanska
4-1
Zagorac - Brezik
3-3

9. kolo
Lila - Iskrica
3-1
Croatia - Zoljan
4-1
Victoria - Đurđenovac
4-1
Radnik - Sloga
3-2
Mladost (ST) - Omladinac (VU)
4-1
Zagorac - Mladost (NB)
7-1
Brezik - Lađanska
0-2

11. kolo
Croatia - Iskica
2-1
Victoria - Lila
2-0
Radnik - Zoljan
1-2
Mladost (ST) - Đurđenovac
6-1
Zagorac - Sloga
2-0
Brezik - Omladinac (VU)
1-1
Lađanska - Mladost (NB)
4-1

13. kolo
Victoria - Iskrica
3-2
Radnik - Croatia
1-0
Mladost (ST) - Lila
0-2
Zagorac - Zoljan
4-5
Brezik - Đurđenovac
1-0
Lađanska - Sloga
3-1
Mladost (NB) - Omladinac (VU)
0-5



 




 







 



2. kolo
Iskica - Radnik
2-1
Mladost (S) - Victoria
1-0
Zagorac - Croatia
1-1
Brezik - Lila
0-2
Lađanska - Zoljan
0-0
Mladost (BN) - Đurđenovac
2-1
Omladinac (V) - Sloga
11-0

nkomladinacniza @ 00:06 |Komentiraj | Komentari: 0
 Tablica:

 

Motičina                   7          7          0          0          31:0     21

Victoria                    7          5          0          2          31:11   15

Vihor                        6          4          1          1          21:6     13

Đurđenovac               6          4          0          2          15:7     12

Brezik                       7          4          0          3          22:18   12

Šipovac                     7          2          1          4          12:16   7

Omladinac (V)            6          2          0          4          9:25     6

Omladinac (N)           7          2          0          5          14:31   6

Mladost (NB)             7          2          0          5          9:29     4 (-2)

Zagorac                    6          0          0          6          1:22     0

 

Rezultati 7. kolo: 
Brezik (Brezik Našički) - Omladinac (Vukojevci) 7:2,
Šipovac - Vihor (Jelisavac) 1:1, 
Victoria (Markovac Našički) - Omladinac (Niza) 11:1,
Đurđenovac - Mladost (Našička Breznica) 4:2, 
Motičina - Zagorac (Beljevina) 5:0.

 

Rezultati 6. kolo:

Zagorac Mladost (NB) - Victoria (Markovac Našički) 4:3, 
Vihor (Jelisavac) - Brezik (Brezik Našički) 4:2,
Omladinac (Vukojevci) - Motičina 0:8,
(Beljevina) - Đurđenovac nisu igrali.

 

Rezultati 5. kolo:

Motičina (Donja Motičina) - Vihor (Jelisavac) 2:0,

Brezik (Brezik Našički) - Omladinac (Niza) 4:1,

Šipovac - Mladost (Našička Breznica) 1:2,

Victoria (Markovac Našički) - Đurđenovac 2:4,

Omladinac (Vukojevci) - Zagorac (Beljevina) 3:1.

 

Rezultati 3. kolo:

Omladinac (Vukojevci) - Omladinac (Niza) 3:2, 
Motičina (Donja Motičina) - Mladost (Našička Breznica) 6:0,
Brezik (Brezik Našički) - Đurđenovac 2:1, 
Šipovac -Victoria (Markovac Našički) 1:4, 
Vihor (Jelisavac) - Zagorac (Beljevina) 7:0.

Rezultati 1. kolo:

Vihor (Jelisavac) - Mladost (Našička Breznica) 6:0,
Omladinac (Vukojevci) - Đurđenovac 0:4, 
Motičina (Donja Motičina) - Victoria (Markovac Našički) 2:0,
Brezik (Brezik Našički) -  Šipovac 5:3,
Omladinac (Niza) - Zagorac (Beljevina) 5:0.

nkomladinacniza @ 00:05 |Komentiraj | Komentari: 0
7.KOLO 




4. kolo
DINAMO - VUKA
5 : 0
POGANOVCI - SLAVONAC
2 : 0
LUG - POLET
1 : 1
SEONA - BREZIK
0 : 0
 



    KO.
PO. NE. IZ. DG
PG GR. BO.  
1. POGANOVCI 7
7
0 0 23 : 4
19 21  
2. BREZIK
7
4 2 1
19 : 6
13
14  
3. SLAVONAC
7
3
1 3 12
: 7
 5
10
 
4. DINAMO
7
3
0 4
10
: 13
-3 7
 (-2)
5. LUG
7
2
1 4
9
: 21
 -12
7
 
6. POLET 7
3 1 3
17
: 12 5 5 (-5)
7. VUKA
7
2 0 5
6
: 22 -16 4 (-2)
8 SEONA
7
1
1 5 3
: 14 -11 2
(-2)
nkomladinacniza @ 00:03 |Komentiraj | Komentari: 0
SLJEDEĆA UTAKMICA

SENIORI
Slijedeća utakmica
Prvenstvena - nedjelja 29.4.u 17 sati
Niza: Omladinac - Lug Bokšić Lug
Posljednja odigrana:
Prvenstvena 22.4.2018.
Seona- Omladinac Niza 1:3
Strijelci; Božidar Reljac, Robert Jakovac i Mihael Mihić
PIONIRI
Slijedeća utakmica:
Prvenstvena 28.4. subota 15.30 sati
   Niza: Omladinac -Đurđenovac
     Posljednja odigrana
Prvenstvena 14.4.2018.
 Podgorač: Sloga-Omladinac Niza 2:1
 Strijelci: Luka Rogulić
POČETNICI U-10
Slijedeća utakmica
Prvenstvena 28.4.subota u 10 sati
 Niza: Omladinac - Papuk Orahovica
Posljednja odigrana
      prvenstvena 21.4.2018.    
 Zoljan- Omladinac Niza  6:7
 Strijelci:5xNoa Paska, po 2x Petar Barišić
VETERANI:
Slijedeća utakmica:
Prijateljska -27.4.petak 17.30 sati
 Niza: Omladinac - Omladinac Selci Đakovački
 Posljednja odigrana:
prijateljska 13.4.2018.
Đurđenovac-Omladinac Niza 1:5
Strijelci: 3x Franjo Bodakoš, Elvis Markovčić i Anđelko Škorić 

Za raspored svih utakmica veterana klikni  dolje na ikonu
  


Treninzi: na igralištu 
FACEBOOK
MI SMO PRVACI





Arhiva
 
Index.hr
Nema zapisa.