Blog
srijeda, svibanj 24, 2017

nkomladinacniza @ 21:46 |Komentiraj | Komentari: 0
Raspored ovaj tjedan

Subota 27.5  .-početnici U-10 prvenstvena utakmica u Motičini u 10 sati, okupljanje do 9 sati ujutro.
                      -Juniori prvenstvena utakmica u Nizi od 18 sati sa NK Polet Bokšić.
Nedjelja 28.5.-Seniori prvenstvena utakmica u Nizi od 17.30 sati sa NK Sloga Podgorač.
Ponedjeljak 29.5. - predpočetnici U-8 prvenstvena utakmica u Nizi sa NK Fešk Feričanci od 19 sati, okupljanje do 18 sati.

Veterani slobodni ovaj vikend.

SENIORI

Poraženi u Markovcu 4:2, Prvo domaći poveli u prvoj minuti preko Tomislava Kolembusa, koji će zabiti sva četiri gola za domaće. Izjednačaujemo preko Filipa kuzminskog u 4 minuti, te imamo lijepu šansu za povesti i umjesto da mi zabijemo zabijaju domaći u 44 minuti, Početkom drugog dijela u 51 domaći  povečavaju iz penala, a mi smanjujemo u 76 minuti i u istoj minuti dobivamo gol . Slijedi na kirvaj utakmica sa NK Sloga Podgorač u nedjelju u 17.30 sati.

U ostalim  utakmicama novi prvak Motičina sigurna u Podgoraču (Dino Karin 20,34, Marko Bodo 40,62 i Dino Peršić 61, za domaće Antonio Kopi 80 i Josip Paulić 85). Lila prekinula pozitivan niz ekipe iz Velsa (Hrvoje Hendrih 38), Burno je bilo u Vukojevcima gdje bilo čak 4 crvena kartona (tri gostima), a od strane suca je na kraju utakmice pozvana i policija. Utakmica je završila 3:3, iako su gosti vodili na poluvremenu 3:1 ( Matej Kolauti 12 p i 80 p, Damjan Orešković 80, za goste Josip Pavić 16, Mateo Batovanja 35 i ag). Polet se prošetao u Poganovcima i sve je bliže osiguranju opstanka (Ante Kundid 26,30, 65,82, Dino Gašparić 46.53 i Elvis Mihaljević 69). Zoljan nastavlja sa dobrim igrama i sada nam se približio na 5 bodova dva kola do kraja, ovaj put upisali pobjedu na Šipovcu ( Ivan Devald 18, Matej Andrašek 60, Ivan Koš 63,74,75).Mladost Stipanovci i Iskrica Šaptinovci odigrali utakmicu bez golova.

Kolo: 24  2- ŽNL Našice

Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Lila   24.05.2017 17:30   0 : 1
NK "Omladinac" / Vukojevci    Omladinac (V)    Seljak   24.05.2017 17:30   3 : 3
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Polet   24.05.2017 17:30   0 : 7
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Zoljan   24.05.2017 17:30   2 : 5
NK "Sloga" / Podgorač    Sloga    Motičina   24.05.2017 17:30   2 : 5
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Omladinac (N)   24.05.2017 17:30   4 : 2

20 Kubaša Slaven (Lila)

19 Batovanja Mateo (Seljak) Karin Dino (Motičina) Peršić Dino (Motičina)

18 Klaban Saša (Šipovac) Kundid Ante (Polet)

17 Gašparić Dino (Polet) Kovačević Ivan (Iskrica)

14 Hovanjec Josip (Željezničar) 13 Milanović Kristijan (Croatia) Stanivuković Davor (Poganovci)......

4 Mihić Mihael (Omladinac (N)) Kuzminski Filip (Omladinac (N)) Petranović Milan (Omladinac (N))
2 Galinec Sebastijan (Omladinac (N)) Koški Jurica (Omladinac (N)) Mijoč Kristijan (Omladinac (N)) Vrbešić Matej (Omladinac (N))
1 Bencek Krunoslav (Omladinac (N)) Križanović Danijel (Omladinac (N)) Kuzminski Tomislav (Omladinac (N)) Kuzminski Florijan (Omladinac (N)) Reljac Božidar (Omladinac (N)) Šimašek Josip (Omladinac (N))

nkomladinacniza @ 19:53 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, svibanj 20, 2017
SENIORI

Poraženi u domaćoj utakmici od ekipe NK Mladost iz Stipanovaca rezultatom 2:0 i tako propustili veliku priliku da se izjednačimo sa Vukojevčanima i približimo Poganovcima. Gosti bolje otvaraju utakmicu i imaju inicijativu koju realiziraju u 21 minuti nakon  jedne povratne lopte gol zabija  Matija Hanižjar. Nakon toga igramo ponešto,  ali bez realizacije. Početkom drugog dijela gosti povisuju preko Marina Pastvečko iz solo akcije. Nakon toga preuzimamo inicijativu, ali realizacija opet slaba strana. Šteta, propuštena je lijepa prilika za priključak u borbi za opstanak. Slijedi već nova utakmica u srijedu 24.5. od 17.30 sati  u Markovcu.

Novi prvak Motičina, kojoj ovom prilikom čestitamo i želimo uspjeh u kvalifikacijama, pobijedila je drugoplasirani  Željezničar i otišla na 9 bodova i potvrdila naslov prvaka tri kola prije kraja ( Dino Karin 54, Marko Bodo 59, i ag 64, za goste Matija Knežević  80). Iskrica nastavlja negativan niz ovaj put bodove kući nosi  Croatia Velimirovac (Matija Golik 30, Ivan Kovačević  38, ag 27, za goste Kristijan Milanović  8,51,88, Mihael Flegar 65). Zoljančani pred kraj prvenstva  igraju sve bolje, a ovaj put je stradala Sloga Podgorač ( Petar Biuklić 6(p), Ivan Koš 63, Dražen Rusan 73, Hrvoje Biuklić 80).  Polet Bokšić pobijedio Šipovac i prestigao nas na tablici. Gosti došli sa osam igrača i u 35 minuti utakmica prekinuta nakon ozljede dvojice gostujućih igrača ( Elvis Mihaljević 4, Antonio Ilišin 17, Ante Kundid  31). seljak bolji od ekipe Poganovaca koja je susret počela sa 10 igrača u polju ( Zvonimir Pavlović 70, Denis Brumerček 71, Mateo Batovanja 73, za goste ag 5 i Davor Stanivuković 80). Lila minimalno golom Slavena Kubaše u 61 savladala Omladinac iz Vukojevaca. Slijedi kolo već u srijedu 24.5. od 17.30 sati.

Kolo: 23  2. ŽNL Našice

Kraj Iskrice / Šaptinovci    Iskrica    Croatia   21.05.2017 17:00   3 : 4
Grbavica / Niza    Omladinac (N)    Mladost (S)   21.05.2017 17:00   0 : 2
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Željezničar   21.05.2017 17:00   3 : 1

• 19 Kolembus Tomislav (Željezničar)
  • 18 Batovanja Mateo (Seljak) Peršić Dino (Motičina)
  • 17 Karin Dino (Motičina) Kovačević Ivan (Iskrica)
  • 16 Klaban Saša (Šipovac)
  • 15 Gašparić Dino (Polet)
  • 14 Hovanjec Josip (Željezničar) Kundid Ante (Polet)
  • 13 Milanović Kristijan (Croatia) Stanivuković Davor (Poganovci)
  • 12 Mihaljević Edi (Motičina) Pavlović Davor (Croatia) ......

JUNIORI

Juniori pobijedili u Poganovcima rezultatom 2:0. Strijelci Karlo Suk i Lukas Đurinski. Čestitke dečkima na pobjedi.

Kolo: 19

Gaj / Bokšić    Polet    FEŠK   20.05.2017 17:30   0 : 14
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Omladinac (N)   20.05.2017 17:30   0 : 2

POČETNICI U-10

Početnici U-10 pobijedili ekipu NK Vihor Jelisavac rezultatom 2:0. Strijelac oba gola Noa Paska. Čestitke dečkima.

• 36 Majcen Lovro (Croatia)
  • 33 Bračko Gabriel (Vihor) Stanić Emanuel (Croatia)
  • 32 Mauhar Tin (Omladinac (N))
  • 29 Zuanović Marin (MLADOST)
  • 28 Malovčak Tin (Željezničar)
  • 27 Mirković David (Željezničar) 26 Maričić Lea (Papuk) ...
  • 19 Serdar Predrag (Omladinac (N))
  • 14 Makaj Ivan (Omladinac (N))
  • 10 Bardy Filip (Omladinac (N))
  • 8 Komak Nikola (Omladinac (N))
  • 6 Bajs Ivano (Omladinac (N))
  • 5 Pajnić Matija (Omladinac (N))
  • 1 Kralj Borna (Omladinac (N)) Patila Josip (Omladinac (N))
VETERANI
Veterani pobijedili ekipu NK Đurđenovac rezultatom 3 :2. Strijelci 2 x Franjo Bodakoš i Miroslav Mijić - Mijo. Čestitke dečkima.
PREDPOČETNICI U-8

Slobodni ovo kolo.

nkomladinacniza @ 20:31 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, svibanj 18, 2017
PETAK 19.5. - Veterani prijateljska u Nizi od 17.30 sati sa ekipom NK Đurđenovac.

SUBOTA 20.5. - Početnici U-10 prvenstvena sa NK Vihor Jelisavac u Nizi u 10 sati ujutro, okupljanje do 9 sati.

- Juniori prvenstvena u Poganovcima u 17.30 sati, okupljanje do 16.30 sati

NEDJELJA 21.5. - Seniori prvenstvena u Nizi sa NK Mladost Stipanovci u 17 sati.

Predpočetnici U-8 - slobodni ovaj vikend

nkomladinacniza @ 11:20 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, svibanj 11, 2017
SENIORI

Upisali važna tri boda u Šaptinovcima pobjedom 3:2 protiv domaće Iskrice.Poveli  u 20 minuti golom Božidara Reljca, koji je lobovao domaćeg vratara. Odmah u slijedećoj akciji u 21 minuti na 2:0 povećava Tomislav Kuzminski nakon prodora Mihaela Mihića i povratne lopte. u 33 minuti poništen gol Benđi nakon sumnjivog zaleđa. Početkom drugog dijela domaći stišću i u 69  minuti smanjuju iz penala preko Josipa Golik nakon dvojbenog  bacanja domaćeg igraća u 16 metara. U 79 minuti, nakon što se naš igrač sam napucava u ruku unutar 16 metara, domaći izjednačavaju preko istog igrača. U posljednjoj minuti Mihael Mihić glavom donosi pobjedu nakon Robijeve asistencije. Čestitke dečkima na pobjedi, nakon dugog vremena na uvijek teškom gostovanju po nas. Idemo dalje po nove pobjede......ifo

Lider Motičina uvjerljiv u Stipanovcima, koji nama dolaze u nedjelju (Petar Peršić 24, Dino Peršić 25, 35,75, Dino Karin 37, Kristijan Kovačević 73 i Edi Mihaljević 78, za domaće Enmir Ključić 83 i ag 86.) Drugoplasirani Željezničar uvjerljiv protiv zadnjeg Zoljana ( Davor Čavajda 35 i 86, Josip Fedor 58 i Josip Hovanjec 82).Seljak nastavlja negativan niz, a ovaj put minimalno poražen na Šipovcu ( Antonio Sabljak 87). Lila uzela bodove na gostovanju u Poganovcima (Slaven Kubaša 16 i 78). Croatia Velimirovac pobijedila goste iz Vukojevaca i tako potvrdila status u ligi i na godinu ( Kristijan Milanović 17,29, 63,75, Denis Vuzem 49, i Mihael Flegar 77, za goste Matej Kolauti 31 (p) i Matej Stražanček 41). Bokšićani uspješni na gostovanju u Podgoraču iako su igrali sat vremena sa igračem manje zbog dva žuta, pa je razlika između njih i nas ostala ista ( Elvis Mihaljević 4 i 24, Domagoj Liović 37 i Ante Kundid 62, za domaće Nikola Kosić 22(p).

Kolo: 22  2.ŽNL Našice

NK "Wels" / Velimirovac    Croatia    Omladinac (V)   14.05.2017 17:00   6 : 2
NK "Poganovci" / Poganovci    Poganovci    Lila   14.05.2017 17:00   0 : 2
NK Šipovac / Našice    Šipovac    Seljak   13.05.2017 17:00   1 : 0
NK "Sloga" / Podgorač    Sloga    Polet   14.05.2017 17:00   1 : 4
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Zoljan   14.05.2017 17:00   4 : 0
NK Mladost / Stipanovci    Mladost (S)    Motičina   14.05.2017 17:00   2 : 7
Kraj Iskrice / Šaptinovci    Iskrica    Omladinac (N)   14.05.2017 17:00   2 : 3

• 27 Mihaljević Elvis (Polet)
  • 19 Kolembus Tomislav (Željezničar) Kubaša Slaven (Lila)
  • 18 Peršić Dino (Motičina)
  • 17 Batovanja Mateo (Seljak)
  • 16 Karin Dino (Motičina) Klaban Saša (Šipovac) Kovačević Ivan (Iskrica)
  • 14 Hovanjec Josip (Željezničar)
  • 13 Kundid Ante (Polet)
  • 12 Mihaljević Edi (Motičina) Pavlović Davor (Croatia) Stanivuković Davor (Poganovci)
  • 11 Ključić Enmir (Mladost (S))
  • 10 Duvnjak Dino (Seljak) Milanović Kristijan (Croatia).....
  •  4 Mihić Mihael (Omladinac (N)) Petranović Milan (Omladinac (N))
  •  3 Kuzminski Filip (Omladinac (N))
  •  2 Galinec Sebastijan (Omladinac (N)) Koški Jurica (Omladinac (N)) Vrbešić Matej (Omladinac (N))
  •  1 Bencek Krunoslav (Omladinac (N)) Križanović Danijel (Omladinac (N)) Kuzminski Florijan (Omladinac (N)) Kuzminski      Tomislav (Omladinac (N)) Mijoč Kristijan (Omladinac (N)) Reljac Božidar (Omladinac (N)) Šimašek Josip (Omladinac (N))

BICIKLIJADA

U nedjelju tokom podneva održana 2. biciklijada šumskim putevima šume Brezovac u duljini preko desetak kilometara, a u organizaciji Dječje  športske akademija "Niza" . Fotke možete pogledati na facebook stranici kluba (nije potreban profil na toj mreži, pošto je stranica otvorena  link ....https://www.facebook.com/omladinacniza/).  Hvala svima koji su se odazvali.

Početnici U-10 pobijedili u Markovcu ekipu NK Željezničar rezultatom 8:1. Strijelci 4 x Noa Paska, 2x Ivano Bajs, 1x Predrag Serdar i ag. Čestitke dečkima na pobjedi.

Kolo: 19  LM - početnici NS Našice  16/17.

Sportski stadion / Đurđenovac    Đurđenovac    Papuk   13.05.2017 13:00   5 : 1
NK "Motičina" / Donja Motičina    Motičina    Mladost (Č)          13.05.2017 10:00   1 : 24

36 Majcen Lovro (Croatia)
33 Bračko Gabriel (Vihor) Stanić Emanuel (Croatia)
32 Mauhar Tin (Omladinac (N))
27 Malovčak Tin (Željezničar) Mirković David (Željezničar)
26 Zuanović Marin (Mladost (Č))
24 Zeba Sebastijan (Đurđenovac)
23 Maričić Lea (Papuk) Yahya Eddy (Papuk)
20 Blažević Leo (Đurđenovac
19 Serdar Predrag (Omladinac (N)) ......
14 Makaj Ivan (Omladinac (N))
10 Bardy Filip (Omladinac (N))
8 Komak Nikola (Omladinac (N))
6 Bajs Ivano (Omladinac (N))
5 Pajnić Matija (Omladinac (N))
1 Kralj Borna (Omladinac (N)) Patila Josip (Omladinac (N))

JUNIORI

Juniori poraženi od ekipe NK Martina rezultatom od 5:2. Strijelac oba gola Gabriel Anđić.

Kolo: 18  LM-juniori NS Našice 16/17.

NK Šipovac / Našice    Šipovac    Đurđenovac   20.04.2017 17:00   0 : 7
NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    Papuk   13.05.2017 17:30   5 : 4

6 Đurinski Lukas (Omladinac (N))
3 Anđić Gabriel (Omladinac (N)) Galinec Kristijan (Omladinac (N))
2 Stojaković Luka (Omladinac (N)) Anđić Davor (Omladinac (N)) Koški Jurica (Omladinac (N))
1 Kolarić Damir (Omladinac (N)) Pranješ Ivan (Omladinac (N)) Semialjac Borna (Omladinac (N)) Suk Karlo (Omladinac (N))

Poraženi u prvenstvenoj utakmici u utorak 9.5.od ekipe NK NAŠK Našice rezultatom 7:2. Strijelac oba gola za naše Nikola Komak.
Poraženi u ponedjeljak 15.5. od ekipe NK Željezničar Markovac u Nizi rezultatom 6:1. Strijelac za naše Nikola Komak.

Kolo: 8

NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    FEŠK   21.04.2017 17:00   2 : 3

Kolo: 10

NK Željezničar / Markovac Našički    Željezničar    NAŠK   55.05.2017 17:0          0 : 3

VETERANI

Veterani pobijedili u Motičini rezultatom 3:2. Strijelci 2x Milan Petranović i Franjo Bodakoš. Čestitke dečkima.

nkomladinacniza @ 13:17 |Komentiraj | Komentari: 0